Ciesz się darmową dostawą do skrytek Paczkomaty InPost 24/7!

Obowiązuje dla zamówień za minimum 199,00 złotych

Kosz dostawy:

W naszym sklepie staramy się pobierać tylko jeden koszt dostawy. Niestety czasami jest to niemożliwe w związku z ilością zamówionych przedmiotów lub ich gabarytem. Nie dotyczy to usługi darmowej dostawy do paczkomatów. Koszty dostawy prezentują się następująco:
Paczkomaty InPost 24/7 13,99 złotych
Przesyłka Kurierska 17,99 złotych
Przesyłka Kurierska Pobranie 26,99 złotych
Przesyłka kurierska Łóżko turystyczne (Pocztex48) 49,99 złotych
Przesyłka kurierska pobranie Łóżko turystyczne (Pocztex 48 Pobranie) 69,99 złotych

Opcje dostawy:

Zamówienia z opcją dostawy kurierem są realizowane poprzez firmę kurierską DPD. W nielicznych przypadkach zamówienia mogą być wysyłane poprzez kuriera Poczty Polskiej Pocztex48. Dostawa do Paczkomatów jest realizowana poprzez kuriera InPost.

Czas realizacji:

Czas realizacji zamówienia to 48 godzin roboczych. Jest to czas w jaki Państwa zamówienie zostaje spakowane i przekazane firmie kurierskiej. W okresach wzmożonego ruchu (listopad-grudzień oraz maj-czerwiec) okres ten może zostać nieznacznie wydłużony. Do tego czasu należy doliczyć czas jaki ma firma kurierska na dostarczenie przesyłki do Państwa. Jest to zazwyczaj 1-2dni.
W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki podczas transportu, fakt ten należy koniecznie zgłosić przewoźnikowi i spisać w jego obecności protokół zniszczeń.