Ciesz się darmową dostawą do skrytek Paczkomaty InPost 24/7 i Punktów Odbioru!

Darmowa Dostawa:

Darmowa dostawa obowiązuje po przekroczeniu łącznej wartości produktów w zamówieniu. Kwota ta jest liczona bez kosztów dostawy. Kwota zaliczająca zamówienie do darmowej dostawy jest zależna od rodzaju przewoźnika. W przypadku niektórych produktów opcja darmowej dostawy może być wyłączona. Darmowa dostawa obowiązuje jedynie przy zamówieniach opłacanych z góry. Nasz sklep nie oferuje darmowej dostawy dla zamówień z płatnością przy odbiorze.
Poniżej prezentujemy tabelę z progami zaliczającymi zamówienie do darmowej dostawy:
Paczkomaty InPost 24/7 199,00 złotych
Odbiór w punkcie Poczta Polska, Żabka, Automaty Pocztowe 99,00 złotych

Kosz dostawy:

W naszym sklepie staramy się pobierać tylko jeden koszt dostawy. Niestety czasami jest to niemożliwe w związku z ilością zamówionych przedmiotów lub ich gabarytem. Nie dotyczy to usługi darmowej dostawy do paczkomatów i punktów odbioru. Koszty dostawy prezentują się następująco:
Paczkomaty InPost 24/7 14,99 złotych
Odbiór w punkcie Poczta Polska, Żabka, Automaty Pocztowe 9,99 złotych
Odbiór w punkcie Poczta Polska, Żabka Pobranie 17,99 złotych
Przesyłka Kurierska od 19,99 złotych
Przesyłka Kurierska Pobranie od 26,99 złotych
Przesyłka kurierska Łóżko turystyczne (Pocztex24) 39,99 złotych
Przesyłka kurierska pobranie Łóżko turystyczne (Pocztex24 Pobranie) 49,99 złotych

Opcje dostawy:

Zamówienia z opcją dostawy kurierem są realizowane poprzez firmę kurierską DPD lub GLS. W nielicznych przypadkach zamówienia mogą być wysyłane poprzez kuriera Poczty Polskiej Pocztex24. Dostawa do Paczkomatów jest realizowana poprzez kuriera InPost. Dostawa do Punktów odbioru jest realizowana poprzez kuriera firmy Pocztex.

Czas realizacji:

Czas realizacji zamówienia to 48 godzin roboczych. Jest to czas w jaki Państwa zamówienie zostaje spakowane i przekazane firmie kurierskiej. W okresach wzmożonego ruchu (listopad-grudzień oraz maj-czerwiec) okres ten może zostać nieznacznie wydłużony. Do tego czasu należy doliczyć czas jaki ma firma kurierska na dostarczenie przesyłki do Państwa. Jest to zazwyczaj 1-2dni.
W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki podczas transportu, fakt ten należy koniecznie zgłosić przewoźnikowi i spisać w jego obecności protokół zniszczeń.