Opryskiwacze

Opryskiwacze do roślin wspaniale uzupełnią prace w ogrodzie. Pozwalają na kompleksowe dbanie o kwiaty, warzywa i owoce. Dzięki dobraniu właściwych preparatów ochronisz florę i zapobiegniesz inwazji szkodników. W ofercie Sternhoff znajdziesz profesjonalny sprzęt dobrej jakości, który możesz wykorzystać również do amatorskich prac w ogrodzie.

Opryskiwacze

Aktywne filtry

Opryskiwacze – nieoceniona pomoc przy pracach ogrodowych

W ogrodzie zawsze jest coś do zrobienia. Jeśli stawiasz na różnorodność pod względem roślinności, a dodatkowo hodujesz warzywa i owoce, musisz odpowiednio o nie zadbać. Nie wystarczy jedynie zwykłe podlewanie i pielenie. Musisz również zainwestować w opryskiwacze. To urządzenie pomoże Ci precyzyjnie i w całkowicie bezpieczny sposób zastosować preparaty na porost, a także środek do ochrony poszczególnych roślin. Wygodne, ergonomiczne urządzenie ułatwi Ci ciężkie prace w ogrodzie, które przy ręcznym oprysku byłyby bardzo czasochłonne. W ofercie Sternhoff dostępne są nowoczesne modele o bardzo bogatym zastosowaniu. W zestawie znajdziesz duży pojemnik naramienny na oprysk, dwie dysze z różną końcówką, lance, przedłużkę, a także pasek do przewieszenia przez ramię, który bardzo ułatwia pracę oraz dodatkowe uszczelki. Taki komplet pozwoli Ci na dbanie o ogród w sposób kompleksowy. Możesz zarówno nawilżać, jak i chronić roślinność przed szkodliwymi insektami. Wspaniale sprawdza się on zarówno w przypadku małych, przydomowych ogródków, jak i dużych terenów, a nawet szklarni. Warto także wspomnieć, że lanca została wykonana z trwałego włókna szklanego. Natomiast kształt dyszy, pozwala na dotarcie praktycznie do każdego zakamarka. Ważne jest także odpowiednie zabezpieczenie. Opryskiwacze ogrodowe, które dostępne są w naszym asortymencie, mają zawór bezpieczeństwa, który po przekroczeniu pewnego pułapu ciśnienia po prostu się otwiera, Wówczas minimalizuje ryzyko uszkodzenia sprzętu. Możesz w łatwy i przyjemny sposób aplikować nawozy i preparaty ochronne, bez obaw o własne bezpieczeństwo.

Opryskiwacze ogrodowe na każdą kieszeń

Opryskiwacze wykorzystywane są przy wielu pracach ogrodowych. Każdy ogrodnik, który wykonuje swoją pracę z miłością i należytą dbałością, powinien mieć taki sprzęt na wyposażeniu. Opryskiwacze ogrodowe, które dostępne są w ofercie sklepu online Sternhoff, odznaczają się wysokim stosunkiem jakości do ceny. Każdy z nich został wykonany z należytą dbałością, co wpływa na komfort ich użytkowania. Sprzęt jest lekki i łatwy w obsłudze, co sprawia, że prace ogrodowe przestają sprawiać większą trudność. Coraz więcej osób korzysta z tego typu sprzętu, nawet w przypadku posiadania niewielkiego zagajnika. Dzięki giętkiemu wężowi i odpornej na działanie kwasów powierzchni będzie można korzystać z maszyny przez długi czas. Ponadto ułatwia ona dotarcie do każdego zakamarka. Różne dysze pozwalają na rozpylanie preparatów na ograniczonej, ale także na dużej powierzchni. Urządzenie uruchamia się za pomocą dźwigni spustu, która pozwala na kontrolowanie dopływu środka do roślin. Wygodna konstrukcja ułatwia wszystkie prace ogrodowe, bez względu na stopień zaawansowania. W Sternhoff znajdziesz urządzenia, które mają dodatkowe zalety. Jednym z nich jest kielich, który znacząco ułatwia nalewanie preparatu do zbiornika. Wówczas nie tracisz cennego płynu, a dodatkowo minimalizujesz ryzyko kontaktu z nawozem. Warto także wspomnieć o wygodnych uchwytach na lance, które pozwalają na korzystanie ze sprzętu wedle upodobania, a dodatkowo umożliwiają przechowywanie, nawet w wąskiej komórce.

Mamy opryskiwacze dla profesjonalistów i amatorów

Opryskiwacze, które dostępne są w katalogu produktów Sternhoff, są wyjątkowo proste w obsłudze. Wystarczy kilka ruchów, aby nabrać wprawy i móc z powodzeniem korzystać ze sprzętu. Każdy, kto wybiera produkty, z naszego katalogu, ceni je za jakość oraz bardzo korzystną cenę. Opryskiwacze ogrodowe wyróżniają się natomiast wszechstronnością, która jest wyjątkowo potrzebna podczas wykonywania prac w ogrodzie. Kwiaty, drzewa, warzywa i owoce - każde z nich potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji. Bez użycia konkretnych produktów mogą słabo rosnąć, a nawet obumierać. Często nawozy lub inne specyfiki są szyte na miarę pod daną roślinę. Tego samego wymaga się również od aplikatorów. Zatem profesjonalny sprzęt powinien być niezwykle precyzyjny. Urządzenia, które znajdziesz w Sternhoff, dzięki odpowiednim końcówkom, wyjątkowo giętkiemu wężowi oraz regulacji ciśnienia, pozwalają na wykonywanie prac ogrodowych na najwyższym poziomie. Będą zatem wspaniałym rozwiązaniem zarówno dla profesjonalistów, którzy używają ich do opryskiwania sporej wielkości pola, jak i amatorów, którzy mają za zadanie zadbać jedynie o niewielki skrawek ziemi. Opryskiwacze to zatem wspaniałe urządzenie dla każdego. Ich lekka, ale pojemna i trwała konstrukcja pozwoli na cieszenie się pracą w komfortowych warunkach - i to przez wiele sezonów. Możesz także wygodnie regulować moc wydzielania preparatu, tak aby nie uszkodzić delikatnych roślin. Opryskiwacze ogrodowe to także wspaniały pomysł na prezent dla każdego miłośnika prac w ogrodzie.