Akcesoria

Akcesoria turystyczne to produkty idealne dla osób, które kochają podróżowanie. Takie przedmioty pozwalają na zwiększenie wygody w trakcie nawet najbardziej wymagających wycieczek. Wiele z nich sprawdzi się przede wszystkim na polach namiotowych. Pozwalają one na przygotowywanie i przechowywanie jedzenia, komfortowy odpoczynek, a także zachowanie higieny w trudnych warunkach. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wyposażenie w turystyce, pełniące różne funkcje.

Akcesoria

Akcesoria

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Aktywne filtry

Akcesoria zwiększające komfort podróży

W trakcie podróży, zwłaszcza w miejsca typowo dzikie, gdzie nie ma dostępu do elektryczności, kuchni czy łazienek, dobrym pomysłem będzie zaopatrzenie się w określone akcesoria turystyczne. Pozwolą one przede wszystkim na przygotowanie jedzenia, co jest niezwykle istotne podczas wymagających wędrówek. To właśnie dlatego w naszym asortymencie znajdziesz m.in. sitka pozwalające na łatwe mycie i usuwanie wody ze świeżych owoców oraz warzyw, kociołek umożliwiający przygotowanie jedzenia całkowicie od podstaw oraz deskę do krojenia połączoną z miską, służącą do krojenia i serwowania gotowych dań.

Oferujemy też kanister na wodę z kranem - z pewnością przyda się na campingu i w miejscach, w których nie ma dostępu do standardowych łazienek. W tego typu miejscach świetnie sprawdzi się też prysznic solarny. Dzięki niemu zachowasz higienę w nawet najtrudniejszych warunkach.

Wyposażenie w turystyce - idealne podczas podróży samochodem

W naszym sklepie internetowym znajdziesz też wyposażenie w turystyce sprawdzające się doskonale podczas podróży samochodem, szczególnie tych, zajmujących co najmniej kilka godzin. Mowa tu o specjalnych uchwytach samochodowych grawitacyjnych, które można przymocować do kokpitu. Sprawdzają się one doskonale w sytuacji, gdy w trakcie jazdy korzystasz z nawigacji. Dzięki temu telefon może być umieszczony pod odpowiednim kątem, a ręce jego właściciela - pozostać wolne, zapewniając bezpieczeństwo podczas jazdy.

W skład aktualnego asortymentu wchodzą również uchwyty samochodowe magnetyczne, które wymagają zamontowania do kratki wentylacyjnej w pojeździe. To produkty sprawdzające się nawet w sytuacji, gdy nie podróżujesz samochodem do odległych miejscowości. W takim miejscu można bezpiecznie położyć telefon podczas jazdy, nawet gdy jeździsz głównie do znanych Ci miejsc. W ten sposób możesz bowiem łatwo zobaczyć, kto do Ciebie dzwoni, a także szybko i bezpiecznie włączyć tryb głośnomówiący.

Akcesoria, które posłużą przez lata

Dostępne akcesoria pozwalają na wygodne korzystanie z nich przez długi czas. Sprawdzą się doskonale w przypadku osób, które kochają regularne podróżowanie lub często pokonują dłuższe trasy samochodem. To dobry wybór nie tylko dla wprawionych podróżników. Niektóre przedmioty wchodzące w skład naszego asortymentu mogą być wykorzystywane także na co dzień, w domu czy ogrodzie. Mowa tu głównie o matach chłodzących dla psów. Pozwalają one na zwiększenie komfortu czworonożnych przyjaciół w trakcie bardzo gorących dni.

Oferujemy też specjalne organizery pozwalające na posegregowanie posiadanych akcesoriów i innych przedmiotów. Mieszczą się one do bagażnika, dlatego sprawdzają się doskonale także w trakcie podróży autem. Na co dzień organizer może służyć np. do segregowania drobnych, aktualnie nieużywanych przedmiotów w szafie. Większość akcesoriów turystycznych dostępnych w naszym sklepie to produkty bardzo funkcjonalne, pozwalające na łatwe złożenie do kompaktowych rozmiarów.

Akcesoria nie tylko dla turystów

Dostępne akcesoria turystyczne sprawdzą się doskonale także w sytuacji, gdy nie podróżujesz, lecz szukasz produktów do swojego ogrodu. Są to m.in. maty, pozwalające na zastąpienie leżaków. Można położyć je bezpośrednio na trawie czy nawet na kamienistej ziemi. Takie produkty warto zabrać ze sobą na wyjazd nad morze czy jezioro. Są kompaktowe i pozwalają na łatwe składanie, dlatego zmieszczą się w samochodzie czy nawet w większych torbach.

Podobnie jest również w przypadku stołów turystycznych, które mogą posłużyć nie tylko na polach namiotowych. Sprawdzają się one doskonale przede wszystkim w trakcie spotkań ze znajomymi w ogrodzie, gdy konieczne jest stworzenie dodatkowej przestrzeni dla gości czy przygotowanych potraw. Takie meble pozwalają bowiem na znacznie łatwiejsze składanie niż standardowe produkty tego typu. Są mobilne, lekkie i bardzo uniwersalne, dlatego trafią w gusta osób posiadających domy z ogrodem czy działki typowo rekreacyjne. Zapraszamy do zapoznania się z akcesoriami turystycznymi dostępnymi w naszym sklepie, nawet jeśli preferujesz spędzanie urlopu w domu.