Druciki

Lampki druciki to doskonałe rozwiązanie dla osób, które kochają świetlne dekoracje. Takie produkty cechują się przede wszystkim uniwersalnością. Pozwalają one na zastosowanie zarówno jako dekoracja kominków czy choinek, jak i zewnętrznych części budynku, pomieszczeń, belek drewnianych znajdujących się pod sufitem czy innych elementów. W naszym asortymencie znajdziesz wysokiej jakości lampki w wielu odsłonach. Pozwala to na dopasowanie odpowiedniego wariantu do charakteru danej aranżacji.

Umieszczenie lampek na druciku pozwala na uzyskanie niezwykłej uniwersalności. Sznurki ze świecącymi żarówkami LED można owijać w dowolny sposób. Bazują one na tworzywie sztucznym i miedzi. Drucik można swobodnie wyginać w dowolne kształty. Sprawdza się on więc zarówno w trakcie tworzenia własnych dekoracji, jak i owijania już istniejących konstrukcji, np. kolumn, mebli czy karniszy.

Druciki

Druciki

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Lampki druciki LED

Lampki druciki LED to doskonałe rozwiązanie dla osób, które skupiają się nie tylko na odpowiednim wyglądzie oświetlenia, lecz także jego funkcjonalności. Technologia LED pozwala bowiem nawet kilkunastokrotnie zmniejszyć zużycie energii w stosunku do zwykłych żarówek. Z tego powodu sprawdzają się one doskonale m.in. w sezonie zimowym i okołoświątecznych, gdy lampki świecą przez większą część doby. Energooszczędność jest bardzo ważną zaletą takich produktów, ale nie jedyną.

Lampki druciki LED pozwalają także na uzyskanie świetnego wyglądu i działania bez najmniejszych problemów na kolejne lata. Nie przepalają się one bowiem w taki sposób, jak ma to miejsce w przypadku klasycznych żarówek. Stopniowo gasną, dlatego pełnią swoją funkcję niekiedy nawet po kilkunastu latach. Co więcej, w sytuacji, gdy przepali się tylko jeden egzemplarz w całym łańcuchu, nie trzeba martwić się, że zgaśnie całość. To produkty stworzone w oparciu o nowoczesne technologie, które zapewniają jeszcze większą funkcjonalność na lata.

Lampki druciki w wielu wariantach

Lampki druciki dostępne w naszym asortymencie różnią się od siebie pod względem wielu aspektów. Mowa tu m.in. o kolorze. Oferujemy przede wszystkim produkty srebrne czy żółte. Ciekawym wyborem są także produkty łączące w sobie kilka odcieni, dzięki czemu tworzą piękny, tęczowy efekt. Takie produkty sprawdzają się doskonale zarówno jako dekoracja świąteczna, jak i uzupełnienie aranżacji danego pomieszczenia na co dzień. Lampki zapalone po zmroku mogą bowiem nadawać ciekawy klimat każdemu wnętrzu, zwłaszcza jeśli zgaszone są pozostałe źródła światła.

Poszczególne lampki na druciku różnią się od siebie także pod względem długości. Oferujemy modele składające się z 50 czy ze 100 źródeł światła. Wyposażono je w akumulator, dzięki czemu nie muszą mieć one stałego dostępu do kontaktu.

Lampki druciki jako dekoracja na Boże Narodzenie

Lampki druciki są chętnie wybierane zwłaszcza w trakcie Bożego Narodzenia. Pozwalają one bowiem na stworzenie pięknego, świątecznego efektu. Sprawdzają się one doskonale zarówno jako dekoracja pomieszczeń, jak i całych budynków. Jeśli jednak chcesz zastosować taką ozdobę na zewnątrz, upewnij się, że została do tego przeznaczona. Modele zewnętrzne mają bowiem zupełnie inną konstrukcję, odporną na działanie zarówno wilgoci, jak i mrozu, który jest nieodłącznym elementem zimy.

Lampki druciki jako dekoracja świąteczna sprawdzają się w dowolnych konfiguracjach. Można z powodzeniem łączyć różne modele lub postawić na produkty w jednym odcieniu. Takie produkty z powodzeniem przetrwają wiele sezonów, pozwalając na tworzenie dekoracji bożonarodzeniowych co roku.

Lampki druciki LED idealne na co dzień

Lampki na druciku sprawdzają się doskonale nie tylko jako dekoracja świąteczna. Są one bowiem bardzo uniwersalne. Sprawdzą się świetnie na co dzień, jako stała dekoracja danego pomieszczenia. Co więcej, na lampki z naszego asortymentu decydują się również osoby, które dekorują salę na wesele, imprezę urodzinową czy wieczór panieński. Lampki na druciku są popularne także w restauracjach. Pozwalają one bowiem na stworzenie niesamowitego klimatu w pomieszczeniu, nie tylko zimą, ale też latem. Modele odprone na działanie czynników atmosferycznych spisują się świetnie m.in. na tarasach należących do lokali gastronomicznych. Pozwalają one na uzyskanie efektu, który od razu przyciąga wzrok osób mijających restaurację i sprzyja relaksowi, zwłaszcza wieczorem.