Baseny stelażowe

Podczas letnich dni, gdy temperatura powietrza jest wysoka, doskonałym pomysłem na schłodzenie się jest relaks w basenie. Nawet niewielką przestrzeń w ogrodzie lub na działce można zaaranżować tak, aby strefa przeznaczona do wypoczynku była wzbogacona o komfortowy w użytkowaniu basen, który jest gwarancją udanej zabawy i odpoczynku. Jest to produkt dostępny w różnych rozmiarach, dlatego bez problemu znajdziesz model odpowiadający Tobie i członkom Twojej rodziny.

Baseny stelażowe

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Czy basen stelażowy to dobry wybór?

Baseny stelażowe cieszą się równie dużą popularnością, co modele dmuchane. Dzięki specjalnej konstrukcji ścianki basenu utrzymywane są w pionie, dlatego po napełnieniu wodą ma on prawidłowy kształt. Oferujemy duże baseny stelażowe, których nie musisz napełniać do pełna, gdyż stelaż będzie utrzymywał odpowiednią formę zbiornika, a jego ścianki nie zapadną się do środka. To, co wyróżnia ten rodzaj basenów ogrodowych, to z pewnością ich wytrzymałość, odporność na warunki zewnętrze, a także stabilność. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość użytkowania drabinki, która ułatwia wchodzenie do basenu i wychodzenie z wody. To świetny wybór zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych, który z pewnością umożliwi relaks w ogrodzie przez następne sezony.

Baseny stelażowe, czyli idealna rozrywka dla każdego

Baseny stelażowe z asortymentu Sternhoff to gwarancja udanej rozrywki dla każdego, niezależnie od wieku. Większość dzieci i dorosłych uwielbia wodne zabawy. Baseny ogrodowe są bezpieczniejszym rozwiązaniem od ogólnodostępnych kąpielisk, gdyż łatwiej jest mieć dzieci w zasięgu wzroku. Z pewnością tego typu basen spełni oczekiwania zarówno młodszych, jak i starszych użytkowników. Baseny stelażowe dzięki większym rozmiarom pozwalają na jednoczesną i swobodną zabawę kilku osób. To doskonała alternatywa dla klasycznych basenów ziemnych, które są dużo większą inwestycją. Różnorodność modeli pozwala na wybór basenu dostosowanego do potrzeb potencjalnych użytkowników, dlatego z pewnością będzie to satysfakcjonujący zakup.

Stabilne i bezpieczne baseny stelażowe od Sternhoff

Baseny stelażowe wyróżniają się wysokim komfortem użytkowania, na który wpływa kilka czynników. Są stabilne i wytrzymałe, co czyni je niezwykle bezpiecznymi. Konstrukcja tych basenów opiera się na metalowych stelażach odpowiadających za prawidłowe naciągnięcie ścian zbiornika. W wyniku tego ryzyko wywrócenia basenu jest zminimalizowane. Zastosowanie odpowiednich materiałów, w tym 3-warstwowego PCV, sprawia, że duże baseny stelażowe są odporne na działanie warunków atmosferycznych, przetarcia i wyciekanie wody. Dzięki temu są one przystosowane nawet do intensywnego użytkowania, co ma szczególne znaczenie w przypadku najmłodszych użytkowników.

Wygoda użytkowania basenów ogrodowych

To, co zachęca do zakupu dużego basenu stelażowego, to bez wątpienia wygoda użytkowania. Tak jak w przypadku innych zbiorników, konieczne jest odpowiednie przygotowanie powierzchni, jednak późniejsza eksploatacja jest już czystą przyjemnością. Ponadto baseny stelażowe są dużo bardziej wytrzymałe i są w stanie utrzymać większą siłę wyporu wody niż tradycyjne baseny dmuchane i rozporowe. Cena jest adekwatna do jakości, dlatego jest to zakup długoterminowy.

Baseny stelażowe dostępne w różnych rozmiarach gwarantują udaną zabawę i wypoczynek dla całej rodziny. To również doskonały pomysł, aby uczyć najmłodszych pływania i nurkowania. Bez problemu rozłożysz zbiornik bez użycia narzędzi, co z pewnością dodatkowo zachęca do zakupu modelu stelażowego.