Krzesełka do karmienia

Wreszcie nadszedł ten moment, kiedy Twoje dziecko może zasiąść z całą rodziną przy stole. Zamiast butelki dostanie własny talerzyk, kubeczek i sztućce. Nie możesz jednak zapomnieć o tym, że maluszek nie może siedzieć na zwykłym krześle. Po pierwsze nie dosięgnie jeszcze do stołu, a po drugie może łatwo spaść na podłogę. Jeżeli więc chcesz zapewnić malcowi bezpieczeństwo, a sobie wygodę podczas serwowania posiłków, koniecznie pomyśl o zakupie odpowiedniego krzesełka do karmienia.

Krzesełka do karmienia

Krzesełka do karmienia

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Krzesło do karmienia bujane z kółkami Szare

308,93 zł

Czy naprawdę potrzebujesz krzesełka do karmienia?

Oczywiście, że możesz trzymać dziecko na kolanach w czasie karmienia, możesz też posadzić je na krześle, jednak obie opcje są zdecydowanie niewygodne. Zwłaszcza jeżeli ty też chcesz spożywać posiłek w tym samym czasie, albo wstać od stołu i przez chwilę zająć się czymś innym. Krzesełko do karmienia to dużo lepszy, a co ważne bezpieczniejszy sposób na usadzenie dziecka przy stole.

Małe dzieci są bardzo ruchliwe i ciekawskie, wystarczy dosłownie chwila nieuwagi, aby spadły z klasycznego krzesła, co może grozić poważnymi konsekwencjami. Żeby temu zapobiec i zapewnić sobie spokój podczas posiłków, wystarczy użyć do karmienia krzesełka zaprojektowanego specjalnie z myślą o najmłodszych. W ofercie sklepu internetowego Sternhoff znajdziesz solidne krzesełka, które pozwolą Ci cieszyć się wspólnymi posiłkami przy stole.

Jak wybrać odpowiednie krzesełko do karmienia?

Wybór krzesełka do karmienia gwarantuje nie tylko bezpieczeństwo, lecz także wygodę podczas jedzenia. Dlatego należy poświęcić chwilę na znalezienie odpowiedniego egzemplarza. Ergonomicznie zaprojektowane krzesełko jest dostosowane do budowy malucha, to szczególnie istotne w przypadku najmłodszych. Nawet stabilnie siedzące dziecko potrzebuje podparcia, więc krzesełka do karmienia zwykle mają wbudowany stolik oraz podpórkę na stopy.

Odpowiednio wyprofilowane siedzisko pozwala dziecku zająć właściwą pozycję i zapobiega zsuwaniu się w dół. Większość dostępnych obecnie krzesełek do karmienia jest wyposażonych w pasy, którymi można wygodnie przypiąć malucha. Dzięki temu zapobiegniemy wstawaniu czy też samodzielnemu wychodzeniu dziecka z fotelika, pasy utrudnią mu także sięganie po dalej ustawione talerze czy kubki.

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę, wybierając krzesełko do karmienia?

Małe dzieci szybko rosną, dlatego krzesełko do karmienia powinno mieć możliwość regulacji. W przypadku większości modeli dostępnych w naszej ofercie można ustawić wysokość samego krzesełka oraz wysokość, na jakiej zamocowana jest podpórka na stopy. Wybierając odpowiedni mebelek, warto też zwrócić uwagę na jego stabilność, dziecko potrafi być naprawdę bardzo ruchliwe, a wywrotka wraz z krzesełkiem może się źle skończyć.

Poza tym dobrze jest pamiętać o tym, że małe dzieci robią wielki bałagan podczas jedzenia. Dlatego najlepszym rozwiązaniem będą egzemplarze z plastikową tapicerką - można ją łatwo wyczyścić przy użyciu wilgotnej szmatki. Jeżeli zależy Ci na miękkiej wyściółce fotelika, to zdecyduj się na taką, którą można szybko odpiąć i wyprać. Jeśli często podróżujesz, możesz kupić krzesełko do karmienia rozkładane na części - dzięki temu wygodnie zapakujesz je do samochodu.

Poznaj nasze wyjątkowe krzesełka do karmienia

Oferta sklepu Sternhoff to m.in. stylowe i wygodne krzesełka do karmienia małych dzieci. Wykonane z solidnych materiałów meble zapewniają dziecku bezpieczeństwo w czasie posiłków. Wszystkie są wyposażone w obszerną plastikową tacę, pełniącą funkcję stolika. W blacie znajduje się wgłębienie pozwalające na bezpieczne ustawienie kubeczka, a samą tacę można zdjąć i wygodnie umyć. Co ważne cały blat można łatwo odpiąć do krzesełka, wtedy będzie można przesunąć je bezpośrednio do stołu.

W zależności od indywidualnych preferencji możesz wybrać krzesełko do karmienia na stabilnych, antypoślizgowych nóżkach lub egzemplarz wyposażony w niewielkie kółeczka. To drugie rozwiązanie sprawdzi się świetnie wtedy, gdy chcesz korzystać z niego nie tylko w kuchni, lecz także w innych pomieszczeniach. W naszym asortymencie oprócz klasycznych modeli znalazły się także krzesełka wielofunkcyjne. Po zamontowaniu do nich płóz możesz błyskawicznie zmienić krzesełko w bujaczek. W przypadku nieco starszego dziecka krzesełko można rozłożyć na dwie części, otrzymując w ten sposób stolik i dopasowany do niego fotelik.

Wybierz krzesełko do karmienia dla Twojego malucha

W sklepie Sternhoff kupujesz produkty wysokiej jakości perfekcyjnie dopasowane do potrzeb najmłodszych. Krzesełka do karmienia dostępne w naszej ofercie wykonane są ze szczególną starannością, tak aby zapewnić korzystającym z nich dzieciom nie tylko wygodę, lecz także bezpieczeństwo. Dowodem na ich sprawdzoną jakość są certyfikaty SGS oraz TUV SUD oznaczające, że są to produkty spełniające krajowe i międzynarodowe normy stawiane produktom dla dzieci. Zapoznaj się z całą naszą ofertą i wybierz krzesełko, w którym Twój maluch zacznie jeść posiłki wspólnie z resztą rodziny.