Kurtyny Świetlne

Kurtyny świetlne stanowią efektowną ozdobę elewacji. Decydując się na zakup kurtyny świetlnej, trzeba zwrócić uwagę na jej przeznaczenie. Kurtyny mogą być przeznaczone do stosowania wewnątrz budynku lub na zewnątrz. Taka informacja jest zawarta w opisie produktu oraz na opakowaniu. Kurtyna, którą można bezpiecznie zainstalować pod gołym niebem, powinna mieć okrągłą wtyczkę. Wtyczki płaskie są przeznaczone tylko do użytku w domu, ponieważ nie gwarantują ochrony przed wilgocią. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kurtyny Świetlne

Kurtyny Świetlne

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Kurtyny świetlne w wielu odsłonach

Profesjonalna kurtyna wykonana jest z solidnych przewodów, a elementy świecące są dobrze zaizolowane. Tak wykonany produkt jest odporny na działanie czynników atmosferycznych. Kurtyny świetlne LED dostępne są w różnych kolorach oraz kształtach lampek. Dzięki temu można je dobrać do dekoracji, która ozdobi budynek lub ogród po zmroku.

Kurtyny świetlne LED są jednym z najefektywniejszych i najbardziej energooszczędnych sposobów na dekoracyjne oświetlenie ścian, okien oraz innych części budynku lub ogrodu. Mogą stanowić tło dla dużych powierzchni oraz doskonale sprawdzają się podczas targów, koncertów, czy wystaw.

Dostępne są także kurtyny świetlne na baterie. Można je wówczas powiesić w każdym miejscu, bez konieczności podłączenia do gniazdka. Zastosowane diody LED są energooszczędne, więc nie pojawi się konieczność częstej wymiany baterii.

Diody LED są energooszczędne oraz trwałe. Mogą świecić przez długi czas, a kurtyna świetlna posłuży Ci przez długie lata.

Kurtyna świetlna jako ozdoba świąteczna

Kurtyna świetlna LED jest prostym sposobem na dekorację budynku w czasie świąt Bożego Narodzenia. Jej zaletą jest możliwość powieszenia w każdym miejscu. Przed zakupem należy sprawdzić wymiary kurtyny. W zależności od oczekiwanego efektu można też wybrać kształt kurtyny świetlnej. Mogą być proste, asymetryczne lub symetryczne. Ważny też jest wybór kształtu samych lampek. Gwiazdki, sople i śnieżynki będą kojarzyć się z Bożym Narodzeniem.

Niezależnie od stylu wykończenia wnętrza, nastrojowe światełka kurtyny będą nadawać ciepła i klimatu podczas świątecznych dni. Kurtyna świetlna to także doskonały pomysł na oświetlenie balkonów, balustrad, elewacji oraz roślin w ogrodzie. Stworzy to świąteczny klimat po zapadnięciu zmroku. Kurtyny świetlne LED mogą być podłączone do prądu na wiele godzin lub dni, nie pociągając za sobą wysokich kosztów energii elektrycznej. Mogą też pracować w każdych warunkach pogodowych i są łatwe w zawieszaniu w dowolnym miejscu.

Kurtyny w wielu kolorach

Kurtyna świetlna może emitować światło białe zimne, ciepłe lub niebieskie oraz świecić różnymi kolorami. Niektóre zestawy dostępne w naszym sklepie wyposażone są w dodatkowe gniazdo zewnętrzne, dzięki któremu można podłączyć dodatkowe kurtyny, stwarzając dużą dekorację. Ważny jest też kolor przewodów, na którym osadzone są poszczególne diody LED. Często są to kable przezroczyste, które zimową porą stają się niewidoczne i wyeksponowane są jedynie punkty świetlne.

Efektywne wrażenie robi zamontowanie kurtyn świetlnych w taki sposób, że każda wiązka ma swoją barwę światła. Stanowi to alternatywę dla elewacji budynku, na której rozmieszczono jedynie jeden kolor diod. Jednolitą kolorystycznie dekorację można też urozmaicić, dobierając kształt lampek.

Kurtyny świetlne mogą też służyć do zimowych dekoracji ogrodu. Mogą zawisnąć na drzewach lub innych roślinach, a także można je umieścić nad drzwiami wejściowymi lub w bramie. Takie źródło światła może rozświetlić całe podwórko. Można je ustawić w trybie automatycznego wygaszania lub wybrać program nocny, co sprawi, że światełka będą delikatnie migać wieczorową porą.

Kurtyny świetlne do pomieszczeń

Kutyny wewnętrzne to niepowtarzalna dekoracja wnętrza podczas świąt. Najbardziej zróżnicowane pod względem kształtów i kolorów są kurtyny, które można zastosować w pomieszczeniach. Jedynie wyobraźnia może nas ograniczać co do ich zastosowania. Pięknie dekorują każde miejsce w domu oraz sprawiają, że robi się ciepło, przytulnie i świątecznie. Żywot kurtyn świetlnych nie kończy się wraz ze świętami Bożego Narodzenia. Są one na tyle interesującym produktem, że mogą zdobić pomieszczenia o każdej porze roku.

W naszej ofercie każdy znajdzie odpowiedni rodzaj kurtyny świetlnej. Są to produkty energooszczędne i łatwe do zawieszenia. Mogą być elementem dekoracyjnym pomieszczenia, ale można je też zainstalować na zewnątrz. Nasze produkty wyróżniają się świetnym stosunkiem ceny do jakości.