Choinki na pniu

Choinki na pniu w ostatnich latach cieszą się ogromną popularnością. To stylowa alternatywa dla klasycznych drzewek bożonarodzeniowych, które umieszcza się na stelażu, a ich gałęzie sięgają niemal do samego podłoża. Modele na pniu sprawdzą się doskonale m.in. tam, gdzie zasłaniają je meble, a więc dolna część klasycznej choinki byłaby niewidoczna. To doskonałe rozwiązanie także do nowoczesnych, stylowych wnętrz. Pozwalają one bowiem na stworzenie efektu przestronności, nawet w bardzo małych pomieszczeniach. Nasze drzewka powstają w Polsce z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Są bezpieczne dla dzieci i środowiska.

Choinki na pniu

Choinki na pniu

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Choinka na pniu ośnieżona opadające gałązki 180cm

369,99 zł

Choinka na pniu ośnieżona opadające gałązki 210cm

469,99 zł

Choinki na pniu sztuczne w wielu wariantach

Sztuczne choinki na pniu dostępne w naszym asortymencie występują w wielu różnych wariantach. Odbiegają one od siebie przede wszystkim wysokością. Znajdziesz u nas produkty od 160 cm do nawet 220 cm. Pozwala to na dopasowanie odpowiedniego modelu do wyposażenia danego wnętrza. Poszczególne modele różnią się od siebie także ceną, dlatego każdy może znaleźć produkt mieszczący się w budżecie.

Nasze choinki na pniu mają nawet kilkaset gałązek i efekt ośnieżenia, co wpływa bezpośrednio na ich naturalny wygląd. Zostały one stworzone w inspiracji naturalnymi gatunkami drzew. To właśnie dlatego cieszą się one dużą popularnością wśród osób, którym zależy nie tylko na funkcjonalności, lecz także świetnym wyglądzie kupionego drzewka. Sprzedajemy nasze produkty w grubych kartonach, które w późniejszym czasie mogą służyć do zabezpieczenia drzewka przed kurzem w trakcie miesięcy, gdy nie jest ono użytkowane.

Stylowy i naturalny wygląd sztucznych choinek na pniu

Jeśli chodzi o sztuczne choinki na pniu, sklep internetowy Sternhoff stawia na produkty prezentujące się bardzo naturalnie. Zależy nam na tym, by doskonale zastępowały one naturalne drzewka prosto z lasu. Wiele osób myśli, że sztuczne choinki prezentują się mało estetycznie, wyglądają sztucznie i nie tworzą magicznej atmosfery świąt. Obecnie jednak produkty tego typu tworzy się w taki sposób, by były one nie tylko funkcjonalne, lecz także estetyczne. Precyzyjnie dobrane długości igieł, a nawet lekkie oszronienie gałązek na końcach sprawiają, że choinka sztuczna z powodzeniem zastąpi tę naturalną.

Dlaczego warto postawić na choinki sztuczne na pniu?

Choinki sztuczne na pniu to wygoda dla osób, które nie chcą martwić się koniecznością samodzielnego kupowania naturalnego drzewka każdego roku. W przeliczeniu jest to także oszczędność. Choinka sztuczna z powodzeniem przetrwa wiele lat. Co więcej, zachowa ona swój doskonały wygląd na długo, pod warunkiem że będzie przechowywana w odpowiedni sposób. Z takiego drzewka można korzystać przez wiele sezonów, zmieniając dekoracje wraz ze zmieniającymi się preferencjami czy aranżacją wnętrza. Są one ekonomiczne i wygodne w użyciu.

Choinki sztuczne nie ulegają również niszczącemu wpływowi ciepła, dzięki czemu nie tracą igieł już po kilku tygodniach, jak ma to miejsce w przypadku prawdziwych drzewek. Nie wymagają one więc sprzątania, a jednocześnie zachowują swoją gęstość na długi czas.

Na szczególną uwagę zasługuje także wysoki pień zastosowany w naszych drzewkach. Pozwala on na zachowanie przejrzystości w danym pomieszczeniu. Takie choinki sprawdzają się doskonale zwłaszcza w niewielkich pokojach. Nie przytłaczają i dają przestrzeń do ułożenia wielu pudełek z prezentami.

Choinki sztuczne na pniu do domów i nie tylko

Choinka sztuczna na pniu kupiona w naszym sklepie internetowym sprawdzi się doskonale zarówno w prywatnych domach, jak i wszelkiego rodzaju lokalach usługowych i innych miejscach użyteczności publicznej. Takie modele prezentują się bardzo stylowo i nowocześnie. Pozwalają one na stworzenie stylowej i funkcjonalnej aranżacji wnętrza, z bożonarodzeniowym akcentem. Wysoki pień pozwala wyeksponować prezenty znajdujące się pod choinką. Takie drzewka, zwłaszcza w niższych wariantach, można umieścić na podwyższeniu. Zajmują one niewiele miejsca, ponieważ zwężają się ku górze.