Lodówki Turystyczne

Planując biwak, piknik czy dalszą wycieczkę, możesz martwić się o to, jak przechowasz żywność, którą chcesz zabrać. Dodatkowo, jeżeli wyprawa ma odbyć się w upalny dzień, warto mieć pod ręką chłodne napoje, które ugaszą pragnienie i pozwolą lepiej znieść wysokie temperatury. W takich chwilach z pomocą przychodzą lodówki turystyczne, które umilą każde rodzinne spotkanie na działce czy spotkanie z przyjaciółmi. Na rynku dostępnych jest wiele modeli, rozmiarów oraz odmian różniących się budową i parametrami technicznymi. Sternhoff.pl oferuje bardzo dobrej jakości lodówki turystyczne, które mogą poszczycić się nie tylko wyjątkową funkcjonalnością, ale również ciekawym designem i sporym wyborem, jeżeli chodzi o warianty kolorystyczne. Zainwestuj w atrakcyjne cenowo lodówki i ciesz się świeżością produktów oraz chłodem napojów przez długi czas.

Lodówki Turystyczne

Lodówki Turystyczne

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Jak działają lodówki turystyczne?

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów chłodziarek, które umożliwiają przechowywanie napojów i żywności oraz utrzymywanie ich świeżości. Wyróżniamy lodówki turystyczne na wkłady gazowe oraz elektryczne. Te ostatnie cieszą się największą popularnością i jednocześnie są uniwersalne. Te modele mogą być zasilane na dwa sposoby – sieciowo, a więc z użyciem klasycznego gniazdka elektrycznego, a także przez ładowarkę samochodową. Zastosowane w lodówkach elektrycznych specjalne mechanizmy chłodzące uaktywniają się po podłączeniu do zasilania elektrycznego. Niektóre modele mają funkcję grzania, co zwiększa ich funkcjonalność. Chłodziarki elektryczne to synonim stabilnej pracy i utrzymywania odpowiedniej temperatury na właściwym poziomie. Ich funkcjonowanie jest bardzo podobne do działania klasycznych lodówek, które każdy z nas posiada w domu. Mnogość ich zalet sprawia, że są one idealnym rozwiązaniem w przypadku każdej wycieczki samochodowej. Warto zaznaczyć, że lodówki samochodowe są wykonane z materiałów takich jak np. styropian, który działa termoizolacyjnie. Sprawia to, że nawet bez podłączenia do źródła zasilania lodówka jest w stanie utrzymywać temperaturę, dlatego można ją zabrać ze sobą na biwak, który znajduje się w oddaleniu od samochodu.

Czym wyróżniają się nasze lodówki turystyczne?

Oferowane przez nas lodówki turystyczne cechują się najwyższą jakością. Pojemnik został wykonany z trwałego tworzywa, chroniącego przechowywany towar, a także jest wyposażony w warstwę izolacyjną, która chroni przez ochładzaniem lub ogrzewaniem się zawartości. Wbudowany wyświetlacz umożliwia intuicyjne i bardzo proste ustawianie zadanej temperatury. Niewątpliwą zaletą chłodziarek jest posiadanie trybu ECO. A co to? Jest to mechanizm, który zapobiega nadmiernemu zużywaniu energii, czyniąc nasze produkty bardziej ekologicznymi. Jeżeli lodówka osiągnie zadaną temperaturę, przechodzi w ten tryb, zmniejszając pobór prądu. Kiedy temperatura zacznie oddalać się od zadanej, chłodziarka przełączy się na normalne działanie i pobór energii elektrycznej. Nasze produkty są niezwykle praktyczne i funkcjonalne. Możesz podłączyć je do klasycznego gniazdka, do zapalniczki samochodowej oraz gniazda USB. Możesz zabrać je ze sobą praktycznie wszędzie. Wygodny uchwyt, małe gabaryty oraz lekkość sprawią, że produkt będzie nieocenionym kompanem wycieczek i pikników. Oferowane przez nas lodówki mają funkcje grzania i chłodzenia. Dzięki nim zjesz ciepły posiłek na łonie natury z dala od cywilizacji, a także wypijesz chłodny napój na plaży. Temperatura jest regulowana przyciskami znajdującymi się na obudowie, a zadana widoczna jest na wyświetlaczu LCD.

Jak wybrać idealną lodówkę turystyczną?

Nie wiesz, czy w Twoim przypadku lodówka turystyczna będzie dobrym rozwiązaniem? Aby zwiększyć prawdopodobieństwo idealnego dopasowania modelu do swoich potrzeb, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Po pierwsze pojemność chłodziarki. Standardowy model, 25-litrowy, będzie dobry dla jednej osoby i sprawdzi się w przypadku krótszych wyjazdów. Rodzinom czy grupom przyjaciół polecamy większe rozmiary lodówek, które pozwolą zmieścić więcej produktów. Zakres temperatur również ma znaczenie – w przypadku lodówek elektrycznych to bardzo ważny parametr. Kupując chłodziarkę, warto zwrócić także uwagę na jej stronę ekologiczną. Tryb pracy ECO pozwala na zaprzestanie poboru energii elektrycznej przez urządzenie, które osiągnie zadaną wartość temperatury. W dzisiejszych czasach wiele osób przywiązuje dużą wagę do życia w zgodzie z naturą i jak najmniejszego obciążania środowiska, dlatego takie lodówki będą dla nich bardzo dobrym wyborem. Przeglądając chłodziarki, zwróć uwagę, czy posiadają zabezpieczenie wieka. Nie chcesz przecież, by doszło do jego otwarcia i zepsucia chłodzonych produktów. Ostania rzecz, o której nigdy nie wolno zapominac, to jakość wykonania. Zainwestuj w model wykonany z dobrej jakości tworzywa, odporny na uszkodzenia i łatwy w utrzymaniu czystości.