Obrzeża

Obrzeża ogrodowe to znakomity sposób na to, aby wprowadzić do swojego ogrodu porządek i zaaranżować przestrzeń w ciekawy sposób. Można także wygodnie odseparować trawnik od ścieżki i chronić dzięki temu zieleń przed zniszczeniem. W ofercie Sternhoff znajdziesz dobrej jakości produkty w przystępnej ofercie cenowej.

Obrzeża

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Dlaczego obrzeża ogrodowe sprawdzą się w Twoim ogrodzie?

Obrzeża trawnikowe wspaniale prezentują się w przydomowych ogrodach. Pozwalają na tworzenie ciekawych aranżacji, a nawet wydzielenie miejsca na rabatki. Często służą również do robienia ogródków warzywnych. Można także wykonać sektory, w których będą rosły rośliny, które nie lubią mieć kontaktu z innymi. Obrzeża do ogrodu to również doskonały sposób na dodatkowe wyeksponowanie krzewów i małych drzewek. Wielu ogrodników - od amatorów po profesjonalistów - stosuje je podczas uprawy roślin. W ofercie Sternhoff dostępnych jest wiele produktów, które mają za zadanie poprawić wygląd Twojego ogrodu. Wśród nich znajdują się właśnie obrzeża do trawników. Ich wysokość oraz długość możesz dowolnie dostosować do swoich indywidualnych potrzeb. Każdy z nich został wykonany z trwałego, odpornego na korozję, a jednocześnie plastycznego materiału PVC. Ciemny kolor nie rzuca się w oczy, ale wyznacza widoczną granicę między poszczególnymi elementami w ogrodzie. W zestawie poza obrzeżami znajdziesz także kotwy, które pozwolą Ci umocować obrzeża do gleby i sprawią, że będą one stabilne. Możesz także dzięki nim nadawać pożądany kształt i formę, tak aby była ona dopasowana do Twojej wizji ogrodu. Dzięki obrzeżom dobrej jakości możesz stać się wizjonerem i wykonawcą w swoim ogrodzie. Z pewnością ciekawe kompozycje, które dzięki nim stworzysz, zachwycą zarówno domowników, jak i gości czy sąsiadów, a do tego dadzą Ci mnóstwo satysfakcji. Obrzeża ogrodowe z oferty Sternhoff mają przede wszystkim wysoki stosunek jakości do ceny, który w tym przypadku wyczuwalny jest już przy pierwszym kontakcie z produktem.

Obrzeża trawnikowe – stwórz swój wymarzony ogród

Obrzeża do ogrodu pozwolą Ci poczuć się jak architekt terenów zielonych. Możesz wówczas przenieść swoją wizję ogrodu z kartki papieru, w rzeczywistości i to w kilku prostych krokach. Montaż obrzeży, nie powinien sprawić Ci większych trudności. Te, które dostępne są w ofercie naszego sklepu, nie wymagają łączenia ze sobą kolejnych modułów. Możesz przy pomocy jednej, elastycznej rolki stworzyć naprawdę efektowne miejsce w swoim ogrodzie. Trwałe i solidnie wykonane kotwy wystarczy jedynie umieścić w specjalnych otworach, które dodatkowo ułatwiają zadanie. Jeśli kształt nie będzie dla Ciebie satysfakcjonujący, możesz go bez trudu zmienić. Warto także wspomnieć, że obrzeża do ogrodu, które znajdziesz w ofercie Sternhoff, zostały wykonane z dobrej jakości materiału, który wykazuje dużą odporność na panujące na zewnątrz warunki atmosferyczne. Dlatego nie musisz obawiać się deszczu, słońca czy nawet śniegu. Będą wspaniale służyć przez cały rok.

Obrzeża do trawników – łatwy montaż i 100% satysfakcji

Obrzeża do ogrodu pozwalają na ciekawe zaaranżowanie różnych przestrzeni, w tym sekcji z kwiatami, a także warzywami i owocami. Znakomicie prezentują się w połączeniu z ozdobnymi krzewami, Wiele osób również na osiedlach mieszkaniowych, wykorzystuje je do odseparowania ścieżki od trawnika. Wówczas całość lepiej się prezentuje i nie niszczy się. Warto wspomnieć, że obrzeża, które dostępne są na naszej stronie Sternhoff wykonane zostały z bezpiecznego dla środowiska, plastycznego materiału, który umożliwia tworzenie nieograniczonej ilości kształtów i form. Przed zamocowaniem go do podłoża, przy użyciu solidnych kotew, nie zapomnij rozrysować sobie planu działania. Zwłaszcza jeśli masz zamiar stworzyć ciekawe, skomplikowane kompozycje. Taki projekt zdecydowanie ułatwi Ci działanie. W naszym asortymencie znajdziesz cały przekrój artykułów przeznaczonych do ogrodu - od pielęgnacji roślin, aż po rozrywkę dla dzieci i dorosłych. Dbamy przede wszystkim o jakość naszych produktów oraz zadowolenie klientów.