Tunele Ogrodowe

Tunele ogrodowe to świetne rozwiązanie przy zabezpieczeniu roślin przed negatywny wpływem warunków atmosferycznych. Pozwalają także stworzyć zieleni odpowiedni mikroklimat, który przyspiesza ich wzrost. W ofercie Sternhoff znajdziesz ciekawe propozycje, które charakteryzują się świetnym stosunkiem jakości do ceny.

Tunele Ogrodowe

Tunele Ogrodowe

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Tunele ogrodowe – zdrowe owoce i warzywa na wyciągnięcie ręki

Tunel ogrodowy ze stelażem sprawdzi się zarówno w przypadku profesjonalnej uprawy roślin, jak i na przydomowym ogródku. Dzięki niemu warzywa i owoce są chronione nie tylko przed wpływem pogody, ale również szkodnikami, w tym ptactwem. Produkty marki JohnGreen, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu Sternhoff, to wysoki stosunek jakości do ceny. Doskonale sprawdzają się o każdej porze roku, a to za sprawą trwałej folii wykonanej z PE, która została dodatkowo wzmocniona siatką polipropylenową PP. Nie można także pominąć stabilnej konstrukcji z metalu, który dodatkowo został pokryty podwójną warstwą cynku. Dzięki temu jest odporny na korozję. Możesz mieć zatem pewność, że tunele ogrodowe z folii będą trwałe. Warto wspomnieć, że warzywa i owoce, które znajdują się w takiej szklarni, będą szybciej wzrastać, nawet jesienią i zimą. Dzięki szczelnie zamkniętej powierzchni tworzy się odpowiedni mikroklimat, który przyspiesza wzrost warzyw i owoców znajdujących się wewnątrz konstrukcji. Nie będziesz potrzebować wspomagaczy, wystarczą standardowe preparaty ochronne i dostosowana do potrzeb roślin dawka nawilżenia. Konstrukcja tunelu poza stabilnością gwarantuje także szczelność. U dołu folia jest dłuższa niż obręb tunelu, co pozwala na dodatkowe zabezpieczenie. Wystarczy umieścić na niej kamienie, cegły lub po prostu zakryć warstwą ziemi. Dodatkowo w oknach znajdują się moskitiery, które chronią wnętrze przed szkodliwymi insektami, dając jednocześnie dopływ tlenu. Roleta, która znajduje się w oknie, pozwala na wygodne otwieranie i zamykanie. Zamek błyskawiczny, który odpowiada za sprawne korzystanie z okien, został także zamontowany w wejściu do tunelu.

Tunel ogrodowy ze stelażem – wygoda podczas użytkowania

Tunele ogrodowe z folii, które dostępne są w naszym sklepie Sternhoff, gwarantują dobrą jakość wykonania, a także bezpieczeństwo dla Twoich roślin. Folia, która wraz z siatką tworzy osłonę, ma dodatkowo filtr UV, który chroni rośliny przed negatywnym wpływem promieni ultrafioletowych. Do tego możesz zapewnić swoim warzywom i owocom cyrkulację powietrza na odpowiednim poziomie. Wspaniale sprawdza się w praktycznie każdym ogrodzie. W naszym asortymencie znajdziesz zarówno większe, jak i mniejsze tunele ogrodowe, które możesz dopasować do swoich potrzeb. Warto także wspomnieć, że bez trudu można je przetransportować w inne miejsce, co jest ogromną wartością zwłaszcza dla profesjonalnych hodowców, którzy często zwiększają ilość swoich upraw. Z pewnością każdy, kto zna się na uprawie roślin, zwróci uwagę na kształt dachu tunelu, który dostępny jest w naszym katalogu. Jego forma nie jest przypadkowa. Łukowata konstrukcja dachu uniemożliwia zbieranie się wody, a tym samym osadzanie się jej. Dzięki temu uchronisz swoje uprawy przed kontaktem z chorobami grzybowymi. Do tego nie powstanie para, która utrudniałaby dostęp światła słonecznego do wnętrza Twojej szklarni.

Tunel ogrodowy ze stelażem to doskonałe rozwiązanie również dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z uprawą zieleni. Możesz wykorzystać wówczas mniejszą wersję i umieścić w niej podstawowe warzywa. Tunel z pewnością ułatwi Ci poczynienie pierwszy kroków w tym zakresie. Sprawi, że nie będziesz musiał obawiać się niepogody, czy niesprzyjających warunków. Twoje rośliny będą rosnąć zdrowo i szybko. W niedługim czasie uzyskasz satysfakcjonuje efekty, które z pewnością zmotywują Cię do kontynuowania tej pięknej przygody związanej z uprawą roślin we własnym ogrodzie. Tunele ogrodowe z folii, które dostępne są w Sternhoff, z pewnością spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.