Lampy Owadobójcze

Natrętne bzyczenie owadów w domu potrafi zakłócić odpoczynek, sen i normalne funkcjonowanie. Insekty to także poważne zagrożenie dla naszego zdrowia. Problem rozwiązują lampy owadobójcze, których nie mogło zabraknąć w naszym sklepie. Sprawdź skuteczne urządzenia, które pozwolą Ci cieszyć się ciepłymi letnimi nocami.

Lampy Owadobójcze

Lampy Owadobójcze

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Lampa na owady – jak działa to urządzenie?

Lampy owadobójcze do domu to doskonałe urządzenia przeznaczone zwłaszcza do użytkowania wiosną i latem. Ich niewątpliwą zaletą jest fakt, że nie są w nich stosowane żadne środki chemiczne. Są ekologicznymi rozwiązaniami nie tylko do domów, ale także ogrodów i biur. Praktyczna i łatwa w montażu lampa na owady jest bardzo efektywna. Przyciąga owady za pomocą światła, które nie jest szkodliwe dla ludzkiego zdrowia, a następnie razi insekty prądem.

Nasza oferta to skuteczne lampy owadobójcze, bardzo dobrze opiniowane przez swoich użytkowników. Jeśli do tej pory wszystkie metody odstraszające owady, z których korzystałeś, zawiodły Cię i nie spełniły Twoich oczekiwań, zamów lampę elektryczną owadobójczą UV. Gwarantujemy Ci, że nie będziesz chciał zamienić jej na żadne inne urządzenie.

Packa elektryczna na insekty

Łatwym w użyciu urządzeniem, które warto mieć pod ręką, gdy dokuczają owady, jest packa elektryczna na insekty. Jest ona uniwersalna – działa na wszystkie owady latające. W pełni bezpieczna dla człowieka packa o niskim napięciu działa przez porażenie prądem. Aby uśmiercić niepożądanego natręta, wystarczy wcisnąć przycisk i dotknąć insekta. Dodatkową zaletą jest możliwość ładowania paralizatora za pomocą wbudowanej ładowarki znajdującej się w rączce packi.

Tego typu urządzenie idealnie sprawdzi się nie tylko w domu. Jest doskonałym rozwiązaniem podczas urlopu w miejscach, gdzie występują owady. Najniebezpieczniejsze z nich to osy, pszczoły, szerszenie i komary. Najskuteczniejszą metodą walki z nimi jest uniemożliwienie pojawienia się insektów w domu. Jednak nawet gdy wtargną do mieszkania, jest na nie skuteczny sposób – packa elektryczna na insekty.

Olejki odstraszające owady

Nie tylko lampy owadobójcze są dobrym sposobem na bezpieczne lato. Poszukujesz sprawdzonego rozwiązania, które pomoże Ci trzymać z daleka swojego domu groźnych krwiopijców? Dużą wagę przykładasz do naturalnych metod i produktów? Jeśli tak, to bez wątpienia najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie są olejki zapachowe. W sklepie Sternhoff możesz kupić je zarówno osobno, jak i razem z nawilżaczem powietrza, który przydaje się w domu niezależnie od pory roku. Urządzenie to umożliwia utrzymanie odpowiedniej jakości i wilgotności powietrza w pomieszczeniu, a wraz z eterycznymi olejkami skutecznie odstrasza owady.

Natura zapewniła nam wiele substancji odstraszających insekty. Olejki zapachowe pochodzące z różnych części roślin zasługują na szczególną uwagę. Najwygodniejsze do stosowania są olejki eteryczne w postaci stężonych ekstraktów. Na komary, muchy, meszki i inne owady skutecznie działa zapach trawy cytrynowej, goździkowy i eukaliptusowy. Równie dobrze sprawdzą się także zapachy, takie jak rozmarynowy, cedrowy, lawendowy czy tymiankowy.

Inne praktyczne akcesoria chroniące dom przed owadami

Nasza oferta to skuteczne lampy owadobójcze do domu, ale także inne przydatne akcesoria chroniące przed insektami. Niezastąpionym rozwiązaniem wiosną i latem, gdy okna przez większość dnia i wieczoru, a nawet nocą pozostają otwarte, jest moskitiera na drzwi. Ma uniwersalny rozmiar, co pozwala dostosować ją do drzwi o różnych wymiarach. Szczególną zaletą moskitiery jest to, że umożliwia przechodzenie bez konieczności jej odpinania. Zapinany na magnes model jest wyjątkowo łatwy w montażu i użytkowaniu. Ponadto łatwo utrzymać ją w czystości.

Kolejnym praktycznym produktem chroniącym przede wszystkim żywność przed owadami jest moskitiera o niedużych wymiarach 34 x 34 cm sprawdzająca się zarówno w kuchni, jak i podczas grillowania czy rodzinnego pikniku. Dzięki tego typu ochronie nie dojdzie do niebezpiecznej sytuacji, jaką jest przypadkowe połknięcie osy.