Rowery treningowe

Rowery treningowe bez wątpienia posiadają wielu zwolenników wśród entuzjastów ćwiczeń fitness. Jest to efektywna aktywność fizyczna, która przypadnie do gustu miłośnikom zdrowego stylu życia. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych rowerów, gdyż nie są im straszne warunki pogodowe.

Rowery treningowe mogą być wykorzystywane w domu. Wystarczy niewielka przestrzeń, aby stworzyć miejsce idealne do codziennego treningu dla każdego. Wybierz odpowiedni model i zacznij wykonywać ćwiczenia, które z pewnością przyniosą pożądane efekty.

Rowery treningowe

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Rowerek rower stacjonarny treningowy spinningowy

650,33 zł

Dlaczego warto wybrać rowery treningowe?

Rower treningowy damski i męski to świetny sposób na trening bez konieczności wychodzenia z domu. Dzięki temu nawet pomimo złych warunków atmosferycznych na zewnątrz możesz być aktywny fizycznie i zadbać o swoją kondycję oraz formę. Ponadto w okresie jesienno-zimowym nie jesteś narażony na szkodliwe działanie smogu.

To doskonałe urządzenie dla osób w każdym wieku, niezależnie od aktualnego stanu zdrowia. Podczas ćwiczenia na rowerze nie dochodzi do mocnego obciążenia stawów kolanowych, a poprzez odpowiednie ustawienie siodełka i kierownicy można z łatwością wykonywać trening w pozycji wyprostowanej. W związku z tym zadbasz o swój kręgosłup. Ćwiczenia na rowerze treningowym możesz dopasować do indywidualnych potrzeb dzięki opcji regulacji. Oferowane rowery są wyposażone w monitor, na którym będziesz mógł zobaczyć podstawowe parametry takie jak prędkość, przebytą odległość, spalone kalorie, a także czas treningu.

Idealna forma dzięki rowerom treningowym

Rowery treningowe męskie i damskie to doskonały sposób, aby prowadzić zdrowy styl życia i zadbać o swoją formę. Każdego dnia będziesz mógł wykonywać ćwiczenia w dogodnych dla Ciebie warunkach. To świetny sposób, aby poprawić kondycję niezależnie od panujących warunków pogodowych. Dzięki nim zaangażujesz całe ciało i osiągniesz zamierzony cel w poprawie wyglądu swojej sylwetki i kondycji. To znakomite rozwiązanie, aby utrzymać pożądaną formę przez cały rok.

Rowery treningowe doskonale wzmacniają mięśnie. W sklepie internetowym Sternhoff dostępne są modele, których cena jest adekwatna do ich dobrej jakości. Umożliwią Ci one wykonywanie ćwiczeń w każdym momencie. Nie musisz się pakować i jechać na siłownię – możesz ćwiczyć w dogodnych dla siebie godzinach. Z pewnością jest to aktywność fizyczna, która przypadnie do gustu zwolennikom kolarstwa, ponieważ nawet w okresie jesienno-zimowym mogą nadal trenować. Dużą zaletą rowerów treningowych jest fakt, że stanowią idealny sposób na dobrą rozgrzewkę, a w zależności od przyjętej pozycji i wybranej intensywności treningu można wykonywać szeroki zakres ćwiczeń.

Rower treningowy, który spełni Twoje potrzeby

Wśród dostępnych modeli znajdziesz rowery mechaniczne. W ich przypadku opór generowany jest w wyniku tarcia hamulca, który napiera na koło zamachowe. Oferujemy także wysokowytrzymałe rowery spinningowe, w których znajduje się mechanizm łańcuchowy. W obu rodzajach można dostosować intensywność treningu do indywidualnych potrzeb poprzez ustawienie jednego z kilku poziomów oporu. Możesz wybrać aktywność fizyczną, której celem będzie modelowanie sylwetki lub przeprowadzenie treningu wytrzymałościowego. W przypadku tego drugiego doskonale sprawdzi się rower spinningowy będący idealną alternatywą dla tradycyjnych rowerów kolarskich. Zarówno na rowerze mechanicznym, jak i na rowerze spinningowym możesz wykonać rozgrzewkę pozwalającą na przygotowanie mięśni do wysiłku oraz do rozciągania po przeprowadzonym treningu.

Rowery treningowe zapewniają odpowiednie bezpieczeństwo – wyposażone są w stabilizatory, które zapobiegają ich przemieszczaniu się po powierzchni, a także w obrotowe nakładki ułatwiające odpowiednie wypoziomowanie sprzętu. Dużą zaletą jest wygoda użytkowania, którą zapewnia wygięta kierownica pozwalająca na dowolne ustawienie, tak aby nie obciążać nadgarstków. Komfortowe siodełko z możliwością regulacji na kilku poziomach wysokości umożliwia dopasowanie go do swoich potrzeb. Dodatkowym udogodnieniem są antypoślizgowe pedały wzbogacone o sprzączki, które odpowiadają za stabilizację stóp podczas wykonywania aktywności fizycznej, dzięki czemu zapobiegają powstawaniu kontuzji.