Choinki pełne

Choinki sztuczne pełne to eleganckie produkty wykonane z tworzywa wyglądają niemal jak ich żywe odpowiedniki. Ich przewagą jest jednak to, że nie gubią igieł, dzięki czemu łatwiej jest utrzymać porządek w mieszkaniu. Nie usychają, co wyklucza konieczność regularnego podlewania i sprzątania. Nie zawierają też żywicy, do której wszystko się przykleja, a zwłaszcza kurz. Piękne choinki sztuczne, udekorowane kolorowymi ozdobami wprowadzą świąteczny klimat do wnętrza. Zaskoczą każdego swoim wyglądem, który do złudzenia przypomina prawdziwą sosnę, jodłę lub świerk.

Choinki pełne

Choinki pełne

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Choinka sztuczna Sosna z ośnieżonymi galęźmi 180cm

539,99 zł

Choinka sztuczna Sosna z ośnieżonymi galęźmi 210cm

619,99 zł

Choinka Sosna diamentowa + Szyszki Jarzębina 220cm

499,99 zł

Choinka Sosna diamentowa + Szyszki Jarzębina 180cm

399,99 zł
Produkt chwilowo niedostępny
Choinka sztuczna Sosna z gałązkami PE 180cm

Choinka sztuczna Sosna z gałązkami PE 180cm

399,99 zł
Produkt chwilowo niedostępny
Choinka sztuczna Sosna z gałązkami PE 220cm

Choinka sztuczna Sosna z gałązkami PE 220cm

499,99 zł

Naturalnie wyglądające choinki

Profesjonalnie wykonane, pełne choinki sztuczne niczym nie ustępują wizualnie tym żywym. W naszym asortymencie mamy piękne drzewka sztuczne o różnej wielkości. Do wykonania sztucznych choinek oferowanych w naszym sklepie zastosowano innowacyjny sposób łączenia tipsów z gałązkami foliowymi włóknem technicznym. W efekcie otrzymujemy drzewka bardzo podobne do tych naturalnych. Jesteśmy w stanie stworzyć drzewka świąteczne, które często są mylone z ich żywymi odpowiednikami, zwłaszcza z daleka.

Choinki sztuczna a ekonomia i ekologia

Co roku z okazji świąt ścina się w lasach miliony świerków, jodeł i sosen, tylko po to, aby zdobiły domy przez kilka tygodni. Po tym okresie są one wyrzucane. Zakup sztucznej choinki to wspieranie trendów ekologicznych. Dzięki zainwestowaniu w sztuczne drzewko świąteczne kilka żywych będzie rosło nadal. Ponadto sztuczne pełne choinki wyglądają tak naturalnie, że ciężko je odróżnić od żywych odpowiedników.

Sztuczne choinki kosztują więcej, ale o ich wytrzymałości świadczy gwarancja producenta. Jest to więc ekonomiczny zakup na kilka lub kilkanaście lat. Żywa choinka może przetrwać najwyżej dwa miesiące, przy jej regularnym podlewaniu i niskiej temperaturze w pomieszczeniu. Natomiast jej sztuczny odpowiednik posłuży na lata, bez uszczerbku na wyglądzie. Wykonany jest bowiem z wytrzymałego materiału, który podlega recyklingowi.

Wybór sztucznej choinki pełnej

W naszym sklepie można wybrać zarówno mniejsze drzewko świąteczne, znajdujące zastosowanie w małych pomieszczeniach, jak i większą choinkę zdobiącą duży salon. Rodzaj i wielkość drzewka można dostosować do swoich potrzeb. Dostępne są choinki w tradycyjnym, zielonym kolorze oraz z ośnieżonymi gałązkami. Niektóre modele mają już wbudowane lampki LED, które są energooszczędne. Takie oświetlenie jest dopasowane do koloru igieł, dzięki czemu nie trzeba zawieszać dodatkowych lampek choinkowych.

Cena sztucznej choinki w naszym sklepie zależy więc od wielu czynników:

  • wielkości drzewka,
  • gęstości gałązek,
  • szerokości choinki,
  • dodatkowego wyposażenia,
  • materiału, z którego jest wykonana.

Nasza oferta ciągle się powiększa. Każdy znajdzie u nas sztuczną choinkę opowiadającą jego zapotrzebowaniu - o odpowiednim kolorze czy rozmiarze.

Gęste choinki sztuczne

Nasze choinki sztuczne pełne składają się ze szczotkowanych, grubych gałęzi, które dodatkowo mogą być ozdobione delikatnym szronem. Gałęzie zamontowane na całej wysokości choinki sprawiają, że jest ona bardzo obszerna i gęsta. Tak wykonane gałązki są podatne na wyginanie, dzięki czemu można nadać im odpowiedni kształt. Stabilny stojak, na którym stoi choinka, stanowi o bezpieczeństwie podczas jej użytkowania. Natomiast system modułowy pozwala na sprawne rozłożenie i złożenie choinki w kilka minut.

Przed zakupem odpowiedniego modelu sztucznej choinki zalecamy zmierzyć miejsce, w którym będzie ona ustawiona. Przy wyborze wielkości i rozłożystości drzewka konieczne jest zachowanie proporcji. W małym i niskim pokoju najlepiej będzie wyglądać choinka mała lub średnia. Do wyższego wnętrza można wybrać większy i obszerniejszy model. Samo rozkładanie sztucznej choinki nie zabiera dużo czasu. Po wyjęciu z pudełka gałęzie równomiernie się rozkładają.