Wentylatory i Klimatory

Wentylatory i klimatory to urządzenia wykorzystywane do chłodzenia pomieszczeń. W okresie letnim umożliwiają one poradzenie sobie z wysokimi temperaturami, spowodowanymi przez upalne dni. Na stronie naszego sklepu znajdziesz wysokiej jakości wentylatory i klimatory, które zostały wyprodukowane z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Wentylatory i Klimatory

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Jak działają wentylatory? Jaki rodzaj wybrać?

Wentylatory i klimatory to popularne urządzenia, które służą do ochładzania pomieszczeń. Szczególnie w lecie temperatury wewnątrz budynków są bardzo wysokie, dlatego warto przygotować się na taką sytuację, kupując odpowiednie akcesoria chłodzące. Do wyboru masz wentylatory, a także klimatory. Urządzenia cechuje inny sposób działania, wynikający z różnej budowy. Wentylatory pokojowe to najpowszechniejsze akcesoria do chłodzenia pomieszczeń. Choć kojarzone są często z wiatrakiem na nóżce, tak naprawdę wyróżnia się kilka rodzajów tego rodzaju sprzętów.

Modele biurkowe są najmniejsze i najbardziej poręczne. Służą one do chłodzenia wyznaczonej przestrzeni np. przy biurku. Jeśli chcesz zmniejszyć temperaturę powietrza w całym pomieszczeniu, możesz wybrać wentylatory stojące oraz modele kolumnowe. Te pierwsze zazwyczaj mają mniejszą ilość funkcji, a ich działanie jest prostsze. Są to popularne wiatraki na nóżce. Wentylatory kolumnowe cechuje natomiast bardziej efektywna praca, większa funkcjonalność oraz oszczędność przestrzeni w pomieszczeniu.

Zastosowanie i zalety klimatorów. Jak działają te sprzęty?

Klimatory domowe to kolejne urządzenia, służące do ochładzania pomieszczeń. Wspomniane wcześniej wentylatory chłodzą powietrze za pomocą pracy wiatraków. Z kolei klimatory chłodzą poprzez wodę lub kostki lodu, które umieszcza się w przeznaczonym do tego pojemniku. Wykorzystując kostki lodu sprawisz, że strumień powietrza będzie dużo chłodniejszy, co pozwoli Ci na dostosowanie stopnia chłodzenia pomieszczeń do własnych upodobań. Klimatory cechuje bardziej kompaktowy charakter, wynikający z ich niewielkich rozmiarów. Urządzenia te są także tańsze w użytkowaniu, w porównaniu do zaproponowanych wcześniej rozwiązań.

Możesz stosować je w każdym pomieszczeniu, zapewniając sobie idealne warunki do pracy lub odpoczynku. Klimatory przenośne zasilane są przez kabel USB, co jest ich dodatkowym atutem, umożliwiającym stosowanie sprzętu nawet z dala od gniazdka elektrycznego. Klimatory cechuje także mała waga oraz wielofunkcyjność. Urządzenie może być wykorzystywane nie tylko do chłodzenia pomieszczeń, ale także jako nawilżacz lub oczyszczacz powietrza.

Wysokiej jakości wentylatory i klimatory Sternhoff

Na stronie naszego sklepu Sternhoff znajdziesz profesjonalne wentylatory i klimatory, które zostały wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów. W zależności od zapotrzebowania możesz wybrać przenośny i kompaktowy klimator lub dużych rozmiarów wentylator. Urządzenia różnicują poszczególne parametry, takie jak pobór mocy, sposób sterowania czy czas pracy na danej konfiguracji. Oferowane przez nas wentylatory i klimatory zostały wyprodukowane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Urządzenia cechuje świetny stosunek ceny do jakości. Ich kolejnym atutem jest ich nowoczesny i dopracowany design, dzięki któremu świetnie dopasowują się one do wystroju konkretnych pomieszczeń, stanowiąc ich integralną część.

Funkcjonalność urządzeń chłodzących marki Sternhoff

Sprzedawane przez nas urządzenia chłodzące wyposażone zostały w dodatkowe funkcjonalności, które sprawiają, że mają one więcej niż jedno zastosowanie. Klimator, dostępny na naszej stronie, służy do chłodzenia, nawilżania, a także oczyszczania powietrza. Urządzenie posiada również specjalne oświetlenie. Z kolei aż 7 różnych kolorów sprawia, że może ono pełnić funkcję poręcznej lampki nocnej.

Funkcjonalnością oferowanych przez nas akcesoriów chłodzących jest także możliwość zmiany prędkości nawiewu, a w przypadku wentylatorów, możliwość zmiany kąta pochylenia sprzętu. Dużą zaletą urządzeń jest także możliwość zdalnego sterowania za pomocą pilota. Wentylatory i klimatory Sternhoff cechuje znacznie więcej zalet, o których możesz przekonać się sam, dokonując zakupu na naszej stronie. Zachęcamy także do zapoznania się z opisami produktów, które zawierają szczegółowe informacje o sposobie ich działania oraz specyfikacji technicznej.

Profesjonalna obsługa i szeroka oferta sklepu

Nasz sklep Sternhoff ma wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować Ci najwyższą jakość usług. Stale poszerzamy asortyment, dopasowując go do zapotrzebowania naszych klientów. Oferujemy szeroką gamę produktów z wielu, różnych branż, co potwierdzają nasze marki JohnGreen, Maverick i Piccolo. W tej kategorii sklepu prezentujemy wysokiej jakości wentylatory pokojowe i klimatory domowe, które pozwolą Ci na schłodzenie pomieszczeń w upalne dni. Jeśli nie wiesz, jakie urządzenie chłodzące wybrać, skontaktuj się z nami. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą Ci wybrać produkt, który będzie w największym stopniu dopasowany do Twojej sytuacji. Zachęcamy do dokonywania zakupów oraz do zapoznania się z pozostałymi produktami z naszego sklepu.