Hulajnogi

Obecność maluchów śmigających na hulajnogach po parkach czy placach zabaw nikogo już chyba nie dziwi. Ten rodzaj pojazdów cieszy się wciąż rosnącą popularnością nie tylko wśród najmłodszych, ale także wśród młodzieży, a nawet osób dorosłych. Dlatego, jeżeli doszedłeś do wniosku, że nadszedł czas, aby Twoje dziecko rozpoczęło przygodę z hulajnogą, to trafiłeś w idealne miejsce. W sklepie internetowym Sternhoff.pl kupisz wyjątkowe hulajnogi dla najmłodszych oraz dla nieco starszych dzieci. Sprawdź naszą ofertę i wybierz pojazd dla twojego dziecka.

Hulajnogi

Hulajnogi

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Dlaczego warto zafundować dziecku hulajnogę?

Małe dzieci mają najczęściej niespożytą energię, uwielbiają być ciągle w ruchu, a jednocześnie dość szybko się nudzą. Dlatego, aby urozmaicić pobyt na placu zabaw czy spacer po parku, warto obdarować malca hulajnogą dla dzieci. Ten prosty sprzęt może okazać się świetną alternatywą dla rowerka, zwłaszcza jeżeli dziecko nie opanowało jeszcze sztuki pedałowania. Na hulajnodze może zacząć poruszać się szkrab, który dobrze samodzielnie chodzi. Nauka odpychania się jedną nogą od ziemi i jednoczesnego kierowania zajmie mu pewnie chwilę, ale gdy już uda mu się to osiągnąć, trudno go będzie zatrzymać.

Jazda na hulajnodze dziecięcej to nie tylko zabawa, to także doskonały sposób na wspomaganie rozwoju dziecka. Po pierwsze jest to świetny trening koncentracji i równowagi oraz koordynacji ruchowej. Po drugie w czasie jazdy dziecko uczy się szacować odległości, omijać przeszkody oraz lepiej kontrolować własne ciało. Ciekawostką jest także to, że ośrodki w mózgu odpowiadające za ruch i sprawność językową znajdują się w tej samej części. Oznacza to, że jazda na hulajnodze może pozytywnie wpływać na rozwój mowy.

Jaka hulajnoga dla najmłodszych?

Najmłodsze dzieci nie mające jeszcze dobrze rozwiniętego poczucia równowagi będą zdecydowanie bezpieczniejsze jeżeli ich pierwszym pojazdem będzie hulajnoga trójkołowa. Jej najważniejszą zaletą jest to, że się nie przewraca, nawet jeżeli dziecko się nie porusza. Umieszczone z przodu kółka zapewniają stabilność zarówno w czasie jazdy, jak i w trakcie postoju. W naszej ofercie znalazły się hulajnogi trzykołowe wyposażone w miękkie siedzisko, dzięki czemu można traktować je podobnie jak rowerki biegowe. Wysokość siedzenia można wygodnie regulować, a w przypadku dzieci starszych można je całkowicie zdemontować.

Hulajnogi dla najmłodszych dzieci charakteryzują się także pięknym wyglądem. Różowy lub błękitny pojazd ozdobiony postacią dużej biedronki pełniącą funkcje koszyka, spodoba się z pewnością każdemu maluchowi. Dodatkową atrakcją są światełka LED umieszczone w kółkach i świecące się w trakcie jazdy. Starszym dzieciom spodobają się z pewnością trójkołowe hulajnogi balansowe, na których można jeździć nawet do 12 roku życia.

Hulajnoga dla starszaka

Trójkołowe hulajnogi przeznaczone są dla dzieci do wagi 35 kg, czyli nawet dla ośmiolatków, ale dzieci zwykle już wcześniej chcą przesiąść się na bardziej „dorosły” model. W Setrnhoff.pl znajdziesz odpowiednie hulajnogi dla dzieci od piątego roku życia, ale w związku z ich wysoką maksymalną wagą użytkownika, mogą korzystać z nich także nastolatki, a nawet osoby dorosłe, aż do 120 kg. Solidna aluminiowa rama oraz poliuretanowe koła zostały uzupełnione o amortyzatory oraz koła z łożyskami wysokiej jakości.

Prezentowane hulajnogi dla dzieci mają możliwość składania. W kilku ruchach złożysz hulajnogę do wielkości płaskiej walizki. Dzięki czemu można ją wygodnie schować w bagażniku samochodu, albo zabrać ze sobą do szkolnej szatni. Zamontowane w pojeździe blokady chronią przed samoczynnym złożeniem się hulajnogi w czasie jazdy. W zależności od preferencji twojego dziecka możesz wybierać spośród hulajnóg w różnych kolorach.

Dlaczego warto kupić u nas hulajnogę dla dziecka?

Hulajnogę dla dziecka możesz kupić w większości sklepów sportowych, zarówno stacjonarnych, jak i online. Dlaczego więc warto skorzystać akurat z naszej oferty? Po pierwsze dlatego, że istniejemy na rynku od blisko 15 lat i możemy pochwalić się rzeszą zadowolonych klientów, po drugie oferujemy produkty wysokiej jakości. Najlepszym przykładem są chociażby nasze hulajnogi dla dzieci. Zarówno modele trójkołowe, jak i hulajnogi klasyczne są wykonane z materiałów wysokiej jakości, a projektujący je inżynierowie biorą pod uwagę specyficzne potrzeby najmłodszych.

Dlatego na przykład w hulajnogach dla dzieci stosujemy łożyska wysokiej jakości pozwalające na rozwinięcie zadowalającej prędkości bez większego wysiłku. Amortyzatory zamontowane w hulajnogach dla starszych dzieci gwarantują komfort jazdy niezależnie od powierzchni po jakiej dziecko się porusza. Natomiast antypoślizgowy podest zapewnia maksymalną stabilność w czasie jazdy. Jeżeli dodamy do tego jeszcze stylowy design i piękne kolory, otrzymamy sprzęt sportowy idealny dla dziecka. Spraw radość swojemu maluchowi, kup mu hulajnogę w Sternhoff.pl.