Kurtyny Wodne

Kurtyny wodne to wspaniały pomysł na ochłodzenie podczas upalnego lata. Dają miłe, orzeźwiające wrażenie i pozostawiają na powierzchni skóry jedynie lekkie kropelki, wyglądające niczym rosa. Często stosowane są w parkach czy na osiedlach mieszkaniowych, gdzie występuje dużo betonu i schłodzenie się jest zdecydowanie trudniejsze. Wiele osób wykorzystuje je także w ogrodzie.

Kurtyny Wodne

Kurtyny Wodne

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Kurtyny wodne – wspaniały sposób na ochłodzenie

Oferowane kurtyny wodne do ogrodu to świetny pomysł na lato! Nie tylko ochłodzą Cię w gorący dzień, ale także podleją trawnik. Dają również masę zabawy, zwłaszcza dla dzieci. Będą świetną alternatywą dla basenów, które źle wpływają na jakość trawy. Sprawiają, że miejsce, w którym się znajduje, trwale uszkadza źdźbła i blokuje ich wzrost. Dlatego coraz chętniej wykorzystywane są kurtyny wodne. Ich ogromną zaletą jest możliwość ustawienia w dowolnym miejscu, a także dostosowania ciśnienia wody do własnych potrzeb. W ofercie Sternhoff znajdziesz wiele ciekawych propozycji w tym zakresie. Dostępne są wersje o większej i mniejszej powierzchni, a także z różną ilością dysz.

Montaż kurtyny nie sprawi większego problemu. Można ją umieścić zarówno na słupkach podtrzymujących taras, jak i na wolnostojącej konstrukcji. Warto wspomnieć, że ogrodowe kurtyny wodne zmniejszają temperaturę otoczenia aż o 10 stopni. Dzięki temu nawet mocny upał nie będzie dla Ciebie męczący. Kolejną zaletą tego urządzenia jest odstraszanie owadów. Możesz zupełnie zapomnieć o uciążliwych wizytach komarów, meszek i much. W zestawach dostępnych na naszej stronie znajdziesz zraszacz, dysze dostosowane do jego długości, a także wąż, opaski zaciskowe do montażu oraz adapter z szybkozłączką, która pozwoli Ci podłączyć mgiełkę zraszającą do węża ogrodowego. Taki komplet ułatwi osiągnięcie idealnego klimatu w Twoim ogrodzie. Możesz zapomnieć o uciążliwym upale, który nie pozwala Ci normalnie funkcjonować. Wybierz dobrej jakości, solidnie wykonaną kurtynę wodną z naszego sklepu Sternhoff.

Kurtyny wodne do ogrodu – idealne na upalne dni

Kurtyny wodne, które znajdziesz w asortymencie naszego sklepu Sternhoff, charakteryzują się wspaniałą jakością. Nie musisz martwić się zbyt mocnym ciśnieniem, które uszkodzi dysze. Ich trwałość potwierdzają zadowoleni klienci. Warto także wspomnieć o montażu. Dzięki opaskom uciskowym i łatwemu w obsłudze adapterowi możesz bez problemu podłączyć kurtynę do zwykłego węża ogrodowego i przymocować ją do praktycznie każdego tworzywa. Opaski uciskowe o dużej mocy, pozwolą Ci na utrzymanie jej w odpowiedniej pozycji nawet podczas wiatru czy deszczu. Po sezonie letnim warto natomiast zdemontować kurtynę, aby nie zniszczyła się na mrozie. Ten proces jest równie przyjemny, a samo przechowywanie nie sprawi Ci większych trudności. Całość, po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca. Jeśli zdecydujesz się na zakup kurtyny wodnej do ogrodu, musisz mieć na uwadze, że powinna ona pasować rozmiarem do miejsca, w którym będzie umocowana. Warto zatem wcześniej zmierzyć tę powierzchnię. Dzięki temu zapobiegniesz sytuacji, w której dysze będą leżeć na ziemi. Kurtyny wodne dostępne w ofercie Sternhoff pozwalają nie tylko na prosty montaż, ale także na dostosowywanie kąta natrysku, tak aby pasował zarówno do osoby dorosłej, jak i dziecka. Ich wspaniałe działanie sprawi, że zupełnie zapomnisz o basenie. Zabawa pod takim lekkim strumieniem wody przypadnie do gustu zarówno starszym, jak i młodszym, a także zapewni Wam wspaniałą rozrywkę na świeżym powietrzu.

Kurtyny wodne ogrodowe – nowy wymiar rozrywki

Mgiełka ogrodowa to coraz częściej wybierany sprzęt. Nic dziwnego! Nie dość, że daje przyjemne ochłodzenie, to jeszcze zapewnia masę zabawy. Latem każdy szuka choćby skrawka cienia, aby móc schronić się przed palącym słońcem. Kurtyny wodne ogrodowe wspaniale go zastąpią. Teren wokół miejsca, w którym znajduje się mgiełka, schładza się nawet o 10 stopni, co jest wyjątkowo znaczące podczas dużych upałów. Do tego jedynie lekko zwilża skórę i włosy. W zależności od potrzeb możesz zwiększyć poziom nawilżenia. Kurtyna doskonale sprawdzi się również w okolicy placu zabaw, gdzie maluchy bawiąc się wesoło, mogą zażyć orzeźwiającej kąpieli i bez przeszkód kontynuować zabawę. Coraz częściej spotkać można je również w parkach, a także na osiedlach, gdzie nie ma miejsca, aby się ochłodzić. Wówczas może korzystać z niej wiele osób i to w całkowicie higieniczny, bezdotykowy sposób. Ponadto również i w tym miejscach następuje ochłodzenia.

W asortymencie Sternhoff znajdziesz funkcjonalne kurtyny wodne, które swoją jakością znacząco przewyższają cenę. Każda z nich została wykonana z należytą dbałością, o każdy szczegół. Co sprawia, że finalnie klient otrzymuje pełnowartościowy produkty, który pozostanie z nim na wiele lat. Wytrzymałe dysze, w połączeniu z giętkim, neutralnym kolorystycznie wężem i trwałymi opaskami mocującymi tworzy wyjątkowy produkt, który z pewnością przypadnie do gustu każdemu, bez względu na wiek.