Sport i Fitness

Dla wielu osób, zwłaszcza tych, którzy mają siedzący tryb pracy, ważny jest sport i fitness. Dzięki niemu wzmacniają swoje mięśnie, sprawiają, że sylwetka lepiej się prezentuje, a do tego utrzymują wagę na właściwym poziomie. Ruch jest niezwykle wskazany dla osób w każdym wieku. Warto mieć w swoim domu kilka przydatnych urządzeń, które pozwolą Ci zadbać o swoją kondycję!

Sport i Fitness

Jest 57 produktów.

Pokazano 1-24 z 57 pozycji

Aktywne filtry

Sport i fitness – zadbaj o swoje ciało

Ciało wymaga od nas tego, aby odpowiednio o nie dbać. Ważna jest właściwa dieta, długi, spokojny sen, a także kondycja oraz tzw. BMI. Jest to stosunek wielu czynników, przede wszystkim wlicza się w niego wzrost i waga. Jednak warto wspomnieć, że ogromny wpływ na nasze samopoczucie oraz na wartość BMI, ma ilość tkanki tłuszczowej oraz mięśni w organizmie. Aby przez długi czas móc cieszyć się wspaniałą sylwetką, warto wykonywać szereg różnych ćwiczeń. Wystarczy 3 razy w tygodniu zrobić przynajmniej 45-minutowy trening, aby zachować zdrowie i witalność przez wiele lat. Świetnym rozwiązaniem jest zatem sport i fitness. Jednak, aby uprawiać aktywny tryb życia, warto zaopatrzyć się w kilka przydatnych maszyn i urządzeń. Należą do nich rowerki stacjonarne, najlepiej z wbudowanym komputerem, a także bardzo skuteczne gumy oporowe i drążki rozporowe.

W ofercie Sternhoff znajdziesz dobrej jakości produkty do ćwiczeń. Wśród nich dostępne są nie tylko rowerki i maty do ćwiczeń, ale również wersje zdrowotne ze specjalnymi wypustkami. Egzamin zdadzą także dobrze znane motylki do ćwiczeń oraz uchwyty do robienia pompek. Nie mogło zabraknąć także gum do fitnessu, które są ostatnio niezwykle popularne. Każdy z tych produktów odznacza się dobrą jakością, a co za tym idzie, skutecznością wykonywanych ćwiczeń. Warto także wspomnieć, że zostały one zrobione z bezpiecznych, odpowiednich do kontaktu z ciałem ludzkim, materiałów. Można je wykorzystać zarówno w domu, jak i do wyposażenia siłowni. Polecane są dla osób zaawansowanych w sztuce kształcenia sylwetki, a również dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem. W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie wysokiej jakości produkty.

Sport i fitness – od czego zacząć?

Sport i fitness może wydawać się trudny, zwłaszcza jeśli dopiero zaczynasz budować swoją sylwetkę i kształtować w sobie dobre i zdrowe nawyki. Warto zatem dopasować sprzęt, który ułatwi Ci to zadanie, a dodatkowo wzbudzi w Tobie miłość do sportu. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz wiele dobrej jakości produktów. Stawiamy na wszechstronność, która pozwoli Ci zaopatrzyć się we wszystko to, czego akurat potrzebujesz. Rowerki stacjonarne z wbudowanym komputerem, który podaje Ci tempo, czas jazdy, a także Twoje najważniejsze parametry, takie jak tętno, doskonale sprawdzi się do spalania zbędnych kilogramów oraz budowania kondycji. Do tego taki model pozwoli Ci na monitorowanie ilości spalonych kalorii. Taka informacja stanie się dla Ciebie dodatkową motywacją do działania. W bogatym katalogu naszych produktów dostępne są również zestawy gum oporowych wraz z uchwytami, które pozwolą Ci zbudować masę mięśniową. Warto oczywiście zapoznać się z programem takich ćwiczeń. Wspaniale sprawdzają się także drążki rozporowe, które pozwalają ćwiczyć siłę w rękach, a także rozbudowywać klatkę piersiową oraz wspomagają wyuczenie prawidłowej postawy. Rozciągają również mięśnie całego ciała. Dlatego dobrze jest korzystać z nich nawet w przerwach w pracy. Warto także wspomnieć o uchwytach do pompek, które mają za zadanie ułatwić wykonywanie tych ćwiczeń. W naszym katalogu dostępne są również tzw. motylki, które pomagają ćwiczyć ramiona i uda. Nowoczesne maty do ćwiczeń umożliwiają wygodne robienie brzuszków i innych ćwiczeń w pozycji leżącej. Świetnie na kręgosłup, a także ogólne pobudzenie krążenie w organizmie będą maty do akupresury. Za sprawą wypustek, które znajdują się na całej powierzchni, zbawiennie oddziaływają na ciało i redukują bóle w kręgosłupie oraz kończynach.

Sport i fitness – rozwiązania dla każdego

Sport i fitness to ważny element budowania prawidłowego wyglądu sylwetki. Bardzo istotna jest także zbilansowana dieta, jednak odpowiednio dobrane, regularne ćwiczenia to 80% skuteczności przy zrzucaniu zbędnych kilogramów. Warto wspomnieć, że nawet jeśli osiągniesz wymarzoną sylwetkę, efekty należy podtrzymywać i nadal dbać o siebie, poprzez regularne ćwiczenia. W ofercie Sternhoff dostępnych jest wiele dobrej jakości sprzętów. Wspaniale sprawdzają się zarówno dla amatorów, jak i dla profesjonalistów. Pomagają kształtować sylwetkę oraz podtrzymywać efekty ćwiczeń. Świetnie nadają się także na siłownię. Ich jakość znacząco przewyższa cenę. Warto dopasować produkty do swoich potrzeb i nie zapomnieć o tym, aby móc wykonywać zarówno ćwiczenia na kondycję tzw. cardio, jak i na podtrzymanie masy mięśniowej. Odpowiednio dobrane ćwiczenia pozwolą Ci cieszyć się znakomitą sylwetką przez wiele lat.