Prostowniki

Prostowniki są to urządzenia służące do ładowania akumulatora samochodowego. Wytwarzane napięcie zmienia się na napięcie stałe, dzięki czemu prostownik może uruchomić silnik pojazdu, a Ty nie musisz obawiać się o sytuacje awaryjne. W naszej ofercie znajdziesz rewelacyjne prostowniki akumulatorowe, a także mikroprocesorowe, które z pewnością powinny znaleźć się w wyposażeniu każdego kierowcy. Ten klasyczny, a zarazem nowoczesny sprzęt został stworzony na bazie technologii pozwalających na bezproblemowe obsługiwanie napięcia akumulatorów. Jeśli szukasz wydajnego i solidnego prostownika – koniecznie zapoznaj się z naszą pełną ofertą.

Prostowniki

Prostowniki

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Nowoczesne prostowniki z rozruchem

Akumulatorowy prostownik z rozruchem to świetne narzędzie, przy pomocy którego możesz uruchomić samochód nawet w przypadku awarii silnika. Wykonane z wytrzymałych materiałów wyróżniają się solidną obudową, w której zamknięte zostały niezbędne elementy pozwalające na bezpieczne podłączenie prostownika do Twojego auta. Wbudowany amperomierz wskazuje poziom naładowania akumulatora, dzięki czemu będziesz wiedział, przez jaki czas sprzęt będzie się ładował. Dodatkowo analogowy amperomierz z dwoma przyłączami, a także przewód minusowy zamontowany na stałe sprawiają, że prostowniki z rozruchem działają bez zarzutu i sprawdzą się praktycznie w każdym samochodzie. Urządzenie wyróżnia się dużą możliwością konfiguracji natężenia ładowania, ale też rozruchów. Te dostępne u nas precyzyjne prostowniki nadają się do silników benzynowych oraz diesli, ich pojemność to od 20 do 700 Ah, natomiast maksymalna moc ładowania to 1 kW, a moc podczas rozruchu – 4,8 kW.

Solidne prostowniki mikroprocesorowe z ekranem LCD

W naszej ofercie poza klasycznymi prostownikami z rozruchem znajdziesz również modele akumulatorowe z ekranem LCD. Są to urządzenia mikroprocesorowe o napięciu znamionowym 230 V/50 Hz. Dzięki dużej pojemności akumulatora – aż do 200 Ah – zyskujesz możliwość 8-stopniowego procesu ładowania szybkiego bądź inteligentnego. Temperatura pracy waha się od -30 stopni Celsjusza do 50 stopni Celsjusza, natomiast jego efektywność wynosi 98%. Prostownik mikroprocesorowy waży niecały 1 kg, a jego długość przewodu to 136 cm, dzięki czemu jest bardzo praktyczny i możesz go używać nawet w trudnych warunkach. Wytrzymała obudowa, a także nowoczesna technologia sprawiają, że jest to produkt, po jaki powinien sięgnąć każdy kierowca, aby zabezpieczyć się w razie nieprzewidywanej awarii silnika. Prostownik mikroprocesorowy wyróżnia się inteligentnym trybem pracy, a ładowanie prądem zmiennym umożliwia utrzymywanie pełnego naładowania akumulatora, dzięki czemu nie rozładuje się on tak szybko.

Praktyczne prostowniki marki Sternhoff – absolutny must have dla każdego kierowcy

Prostowniki samochodowe z rozruchem bądź mikroprocesorowe to urządzenia, na które powinien zdecydować się każdy kierowca. Niezależnie od tego, czy wyruszasz w daleką trasę, czy pokonujesz zaledwie kilka kilometrów dziennie do pracy i do domu – warto postawić na prostownik, który umożliwi Ci uruchomienie samochodu bez konieczności wzywania pomocy. Dzięki długim kablom, innowacyjnej technologii, a także dużej wydajności prostowniki nadają się praktycznie do każdego auta. Nie musisz obawiać się sytuacji, kiedy zgaśnie Ci samochód w czasie długiej podróży – jeśli zainwestujesz w taki prostownik, z pewnością nie będziesz miał problemu z ponownym uruchomieniem silnika. Prostowniki mikroprocesorowe, a także modele z rozruchem są również świetnym elementem wyposażenia każdego warsztatu samochodowego czy firmy transportowej. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz takiego sprzętu do użytku domowego, czy zamierzasz wykorzystywać go w swojej firmie bądź zakładzie – prostownik samochodowy niewątpliwie spełni Twoje wszelkie oczekiwania.

Elektroniczne urządzenia na miarę Twoich potrzeb: prostowniki samochodowe

Nawet jeśli nie zamierzasz inwestować dużej kwoty pieniędzy na zakup profesjonalnych elementów wyposażenia samochodu, możesz śmiało skorzystać z naszej atrakcyjnej oferty. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wysokiej jakości prostowniki mikroprocesorowe, a także takie z rozruchem – możesz więc wybrać taki model, który będzie Ci odpowiadał pod każdym względem. Warto wziąć pod uwagę długość kabli, pojemność obsługiwanych akumulatorów, maksymalną moc wejścia ładowania, prąd rozruchowy, a także zasilanie. Prostowniki samochodowe dostępne w naszej ofercie wyposażone są w 8-etapowe ładowanie, które jest bardzo praktyczne ze względu na to, że możesz na bieżąco analizować stan zużycia akumulatora. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i do wyboru idealnego prostownika dopasowanego do Twoich potrzeb. Jeśli nie jesteś pewien, na jaki model postawić – koniecznie napisz do nas, a my odpowiemy na wszelkie Twoje pytania. Zapraszamy!