Zestaw ćwiczeniowy: uchwyty, 5 gum oporowych gumy

Zestaw ćwiczeniowy: uchwyty, 5 gum oporowych gumy

28,37 zł

(28,37 zł szt.)

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Ilość

 • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
 • Szybka dostawa Szybka dostawa
 • Łatwy zwrot towaru Łatwy zwrot towaru

Skontaktuj się z nami

phoneTelefon: +48 533 760 300

emailEmail: kontakt@sternhoff.pl

Czas dostawy

local_shipping1-3 dni robocze

Zestaw 5 gum oporowych do treningu siłowego oraz fitness + Uchwyty z gąbką + Worek

Gumy zostały zaprojektowane do treningu zarówno siłowego jak i fitness. Przeznaczone są zarówno dla początkujących sportowców jak i tych osób dla których jest to codzienna rutyna. Posłużą one również w procesie rehabilitacji. Zostały precyzyjnie wykonane z elastycznego i wytrzymałego lateksu. Każda z gum posiada inny przedział oporu.

W skład zestawu wchodzą:

 • Żółta guma: opór ~4,5kg długość 120cm
 • Zielona guma: opór ~9kg długość 120cm
 • Czerwona guma: opór ~13,5kg długość 120cm
 • Niebieska guma: opór ~18kg długość 120cm
 • Czarna guma: opór ~22,5kg długość 120cm
 • 1x Pokrowiec ze ściągaczem
 • 1x Uchwyt na klamkę
 • 2x Rączka z uchwytem
 • 2x Opaska na kostkę

Trening z gumami oporowymi

Trening z wykorzystaniem gum pozwoli na zbudowanie masy mięśniowej oraz poprawienie wytrzymałość i elastyczności stawów. Regularne treningi pozwolą na wyrzeźbienie wymarzonego ciała oraz umożliwią spalenie niechcianego tłuszczu.

Gumy przeznaczone są nie tylko dla osób chcących wykorzystywać je do codziennego treningu, ale też dla osób które jedynie chcą spalić nadmiarowe kilogramy.

Nasz zestaw umożliwia precyzyjne trenowanie zadanych partii mięśni. Można je wykorzystać do treningu FBW lub treningów izolowanych.

Zestaw ułatwiający trening

Gumy zahacza się o uchwyty. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwy jest prawidłowy chwyt i precyzyjny trening mięśni. W odróżnieniu od zwykłych gum w których chwytu nie można zmienić. Uchwyty zostały wyłożone gąbką. Całość po treningu można schować do przeznaczonego w tym celu woreczka.

Zastosowanie

Rozgrzewka:

Gumy idealnie sprawdzą się podczas rozgrzewki. Umożliwią rozgrzanie mięśni przed właściwym treningiem. Rozgrzewka pozwoli na bezproblemowy późniejszy trening na dużo większych ciężarach.

Trening:

Prezentowane gumy umożliwią zwiększenie masy mięśniowej. Trening pod obciążeniem umożliwi wypracowanie silnych mięśni i poprawienie sylwetki. Gumy sprawdzą się zarówno w przypadku treningu mężczyzn jak i kobiet.

Sprawdzą też podczas treningów fitness. Dodanie nawet niewielkiego oporu podczas tych ćwiczeń pozwoli na większy wysiłek mięśniowy. Dzięki temu można spalić więcej kalorii oraz polepszyć kondycję.

Sposób działania:

Każda z gum charakteryzuje się progresywnym oporem. Oznacza to, że im mocniej ją rozciągniemy, to tym większy opór będzie ona stawiać. Sprawia to, że wraz z budowaniem mięśni, będą Państwo również wypracowywać odpowiednią stabilizację stawu.

Efekty treningu:

Ćwiczenie na gumach pozwoli nie tylko na wypracowanie odpowiednio umięśnionej sylwetki. Trening z ich wykorzystaniem pozwoli na rozciągnięcie mięśni i zbudowanie odpowiedniej mobilizacji stawów oraz wytrzymałość układu mięśniowo-kostnego.

Wykonanie najwyższej jakości:

Gumy został wykonane z najwyższej jakości tworzywa lateksowego. Dzięki takiemu, a nie innemu materiałowi nie będą one podrażaniu skóry i nie będą uczulać.

Dodatkowo charakteryzują się one dużą wytrzymałością na uszkodzenia. Nawet ich duże rozciąganie nie spowoduje ich zerwania.

Uchwyty zostały pokryte gąbką, co sprawia, że treningi można wykonywać bez konieczności zakładania rękawiczek.

SDH244
410 Przedmioty
2021-02-10

Opis

KurierPocztex
6
OdbiorPocztex
4
KurierPocztexP
6
Kurier
10
KurierP
10
Paczkomat
4

Specyficzne kody

Nowy produkt

Brak recenzji użytkowników.