Suszarka do grzybów, warzyw, owoców LCD 500W

Suszarka do grzybów, warzyw, owoców LCD 500W

154,39 zł

(154,39 zł szt.)

Ilość

  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Szybka dostawa Szybka dostawa
  • Łatwy zwrot towaru Łatwy zwrot towaru

Zobacz także

Skontaktuj się z nami

phoneTelefon: +48 533 760 300

emailEmail: kontakt@sternhoff.pl

Czas dostawy

local_shipping1-3 dni robocze

Suszarka do grzybów, owoców, warzyw, ziół, ryb z ekranem LCD, timerem, 5 sit, 500W

Można założyć dowolną ilość sit, zastosowano zabezpieczenie przed przerzaniem

Niezbędne urządzenie w każdej kuchni. Szybko i skutecznie suszy grzyby, zioła, owoce i warzywa, bez konserwantów i innych sztucznych składników.

  • Moc: 500W
  • Regulacja temperatury: w zakresie od 35°C do 70°C
  • Zasilanie: 220-240 V / 50 Hz
  • Pojemność łączna pojemność do 5 kg
  • Ilość tacek: 5szt.

Suszarka działa na zasadzie cyrkulacji gorącego powietrza, które odprowadza wilgoć z produktów żywnościowych umieszczanych na specjalnych tackach. Dzięki procesowi odparowania wody w 60% -70% suszone produkty uzyskują trwałość.

Modułowa budowa

Praktyczna ilość pięter pozwala na równomierne rozłożenie sporej ilości plastrów; perforowana powierzchnia półek zwiększa efektywność procesu suszenia; każdą tackę można osobno wyjąć, co wpływa na wygodę napełniania, wyjmowania, jak również ułatwia czyszczenie urządzenia. Tacki posiadają regulację wysokości, dzięki czemu możemy zmieścić w suszarce produkty o różnych wielkościach. (np. grzyby w plastrach oraz w całości). Możesz zmniejszyć lub zwiększyć pojemność suszarki.

Regulacja temperatury

Z przodu suszarki umieszczono praktyczny wyświetlacz LED, który posiada okrągłe, płynnie działające pokrętło, służące do włączania urządzenia oraz do samodzielnej regulacji temperatury, której zakres waha się w granicach od 35 do 70°C. Urządzenie posiada wbudowany Timer, który pozwala zaprogramować czas pracy od 1 do 24 godzin.

Atrakcyjny wygląd

Suszarka jest atrakcyjna wizualnie i odznacza się nowoczesnym wyglądem; posiada estetyczny, prostokątny kształt, szarą obudowę, przezroczystą komorę oraz pokrywę z poręcznymi uchwytami ułatwiającymi otwieranie. Suszarka wyposażona jest w antypoślizgowe nóżki, które sprawiają, że stoi stabilnie.

SDH141
801 Przedmioty

Opis

Kurier
2
OdbiorPocztex
1
KurierP
2
Paczkomat
1

Specyficzne kody

Nowy produkt

Brak recenzji użytkowników.

Zobacz także