Kategorie blogów

Najnowsze posty na blogu

Ostatnie komentarze

 • SpecialistMR
  Witajcie. Jestem prywatnym specjalista z Ukrainy,...
 • MikhailRE
  Witam, jestem prywatnym specjalista z Ukrainy....
 • Davidreona
  That means you'll get the idea some fresh features...
 • MixailR
  Czesc. Jestem prywatnym specjalista z Ukrainy,...
 • skyreveryshorp
  Prague Private Jet Challenger 350 - more...

Tagi bloga

Nie ma tagu
Ultradźwiękowe nawilżacze powietrza - 4 powody, dla których warto w nie zainwestować
20
maj
6
admin admin Blog Home
Ultradźwiękowe nawilżacze powietrza - 4 powody, dla których warto w nie zainwestować

Wprawdzie nadal czujemy na sobie żar sierpniowego słońca, jednak jesienne chłody zbliżają się do nas wielkimi krokami. Wraz z nimi przychodzi okres grzewczy: suche powietrze, nocna bezsenność, kaszel, drapanie w gardle, chrypka i szczypiące oczy. Antidotum na wszystkie te dolegliwości są  ultradźwiękowe nawilżacze powietrza,  w które już teraz warto zaopatrzyć sklepy i hurtownie, gdyż lada dzień zgłoszą się po nie klienci. Dzisiaj przedstawiamy 4 powody, które sprawiają, że ich sprzedaż rośnie.

Wprawdzie nadal czujemy na sobie żar sierpniowego słońca, jednak jesienne chłody zbliżają się do nas wielkimi krokami. Wraz z nimi przychodzi okres grzewczy: suche powietrze, nocna bezsenność, kaszel, drapanie w gardle, chrypka i szczypiące oczy. Antidotum na wszystkie te dolegliwości są ultradźwiękowe nawilżacze powietrza, w które już teraz warto zaopatrzyć sklepy i hurtownie, gdyż lada dzień zgłoszą się po nie klienci. Dzisiaj przedstawiamy 4 powody, które sprawiają, że ich sprzedaż rośnie.

To niekoniecznie przeziębienie

Suche powietrze jest dla naszego organizmu równie niebezpieczne co wilgotne. Prowadzi do nadmiernego wysuszania śluzówki gardła i gałek ocznych. Zwiększa nie tylko dyskomfort, ale może także prowadzić do zaburzeń oddychania, a także do tzw. syndromu suchego oka, zwłaszcza gdy dodatkowo dużo pracujemy lub siedzimy przed komputerem.

Ogrzewanie znacznie pogarsza stan powietrza w pomieszczeniach. Jego konsekwencje w postaci kaszlu, czy porannej chrypki często uznajemy za przeziębienie. Tymczasem wystarczy jedynie odpowiedni nawilżacz powietrza.

Jak zmienia on życie klientów?

1. Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza w walce o zdrowie

Urządzenie rozbija cząsteczki wody i wypuszcza je w postaci chłodnej pary, która delikatnie nawilża, a także nieco schładza wnętrze, zwiększając komfort użytkowania. Łatwiej się oddycha, wyeliminowane są problemy z drapiącym gardłem i trudnościami w złapaniu oddechu.

Zwiększa się także układ immunologiczny organizmu, a odporność jest niezwykle cenna w okresie jesienno-zimowych deszczy, śniegów i nieprzewidywalnych warunków atmosferycznych.

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza minimalizuje także ryzyko zespołu suchego oka, który objawia się zaczerwienieniem, swędzeniem i szczypaniem gałych ocznych. Dlatego jest to urządzenie polecane w szczególności do biur, gdzie praca przed komputerem znacznie zwiększa to ryzyko.

Jest to także doskonałe rozwiązanie dla osób z astmą lub alergią. Optymalna wilgoć powietrza ułatwia im oddychanie, zmniejsza ataki duszności. To szczególnie cenna właściwość w przypadku dzieci. W sytuacji, gdy w domu przebywają kilkulatki z takimi schorzeniami, warto postawić na ultradźwiękowy nawilżacz powietrza z funkcją jonizacji. Ujemne cząstki jonów neutralizują występujące w powietrzu dodatnie kationy, które “zabierają tlen”. W ten sposób dają nie tylko powietrze wilgotniejsze, ale także czystsze i bogatsze w ten życiodajny pierwiastek,

2. Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza zapewnia błogi sen

Już jedna nieprzespana noc znacznie obniża naszą koncentrację, zdolność analizy, a także szybkość i trafność decyzji. Gdy nie dosypiamy dłużej pojawia się rozdrażnienie, a także problemy natury fizycznej takie, jak ból głowy, mięśni, brak sił i wrażenie przeziębienia. Obniża się także szybkość reakcji.

Tymczasem suche powietrze znacznie wpływa na jakość snu. Obniża jego jakość, utrudnia oddychanie, prowadząc do chrapania, a nawet do bezsenności.

Wystarczy tylko odpowiednie urządzenie, by niemal całkowicie wyeliminować te problemy. Większość z dostępnych rozwiązań na rynku jest dostosowana właśnie do pracy w nocy. Warto wówczas zwrócić uwagę na kilka parametrów.

- cicha praca - najlepiej poniżej 35 dB;

- funkcja automatycznego wyłączania, gdy skończy się woda, co zapobiega uszkodzeniu;

- kontrola stopnia nawilżenia powietrza,

- funkcja jonizacji, która wpływa na stopień dotlenienia organizmu.

Taki cichy nawilżacz powietrza jest idealny do pokoju, w którym śpi niemowlę lub kilkulatek. Wilgotne powietrze poprawia jakość i głębokość snu, a dzieci budzą się radośniejsze, mniej marudne i bardziej skore do zabawy i nauki.

3. Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza dla ładniejszej cery

Nasza skóra nie lubi suchego powietrza. Staje się przesuszona, łuszczy się, a nawet pęka.

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza jest na to najlepszym antidotum. W wilgotnym wnętrzu cera odzysuje świeży wygląd, jest zarumieniona i odpowiednio nawilżona, a zmarszczki mimiczne mniej widoczne. Jeśli dodamy do tego dobry sen, który znacząco poprawia m.in. stan naszej skóry, od razu wyglądamy młodo i promiennie.

4. Nawilżacz powietrza dla pięknego mieszkania

Urządzenie to uwielbiają fani żywych roślin. Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza zapewnia im optymalne warunki także w okresie grzewczym. Usychające kwiaty, brązowe liście z plamami przestaną być już plagą, która przychodzi wraz z okresem grzewczym.

Do domu warto też zastanowić się nad ultradźwiękowym nawilżaczem powietrza z funkcją aromaterapii. Można wówczas korzystać z olejków eterycznych, które wypełniają dom pożądanym zapachem, dopasowanym do nastroju i aktualnej wizji.

Dlaczego Sternhoff?

W naszej hurtowni znajdziesz doskonale wyselekcjonowane nawilżacze powietrza o doskonałych parametrach technicznych. To produkty, które zyskały już przychylność niezliczonej liczby klientów. Charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznym, a także dodatkowymi funkcjonalnościami takimi, jak:

- aromaterapia;

- jonizacja;

- cicha praca;

- funkcja automatycznego wyłączania;

Większość z nich posiada hydrostat, który mierzy stopień wilgotności powietrza. Pamiętać należy, że powinien on sięgać 30-50%. Jeśli jest on wyższy, może sprzyjać rozwojowi pleśni i bakterii.

Nawilżacze powietrza cieszą się coraz większą popularnością właśnie z tych 4 głównych powodów, które wymieniliśmy powyżej. Świadczy o tym, chociażby fakt, że obecnie rynek oczyszczaczy, w które wpisują się też te urządzenia wart jest ponad 50 mln złotych. Liczby te stale rosną wraz z edukacją i popularyzacją tych produktów wśród klientów indywidualnych.

Jeśli jesteś zainteresowany wzbogaceniem swojej oferty o nasze produkty, zajrzyj na naszą stronę lub skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Comments

Pomoc w rozwoju serwisu

Witam, jestem prywatnym specjalista z Kijowa. Specjalizuje sie w tworzeniu, udoskonalaniu i promocji stron w wyszukiwarkach. Gotowy do pomocy w rozwoju witryny i rozwiazywaniu istniejacych problemow. Pomoge przyciagnac docelowych uzytkownikow i zwiekszyc konwersje. Umiarkowane ceny. Gwarancja wyniku. Moge rowniez skonfigurowac reklamy w sieciach spolecznosciowych i systemach PPC. Moj mail do kontaktu sozdayusaity@gmail.com

Dorabotkasaytovn Nov 15, 2022
Czesc

Czesc. Zajmujemy sie pomoca zwierzetom dotknietym dzialaniami wojennymi na Ukrainie. Duzo jest porzuconych kotow i psow, sa tez ranni. Wspolpracujemy z grupa wolontariuszy. Prosimy o wszelka mozliwa pomoc finansowa. Pieniadze zostana wydane na zywnosc, lekarstwa i nadmierna ekspozycje. Z gory dziekuje. Nasze dane: Bitcoin (BTC): 1D38aHMkkvSH47WUikoyYyBk6MF2RXHD22 Ethereum (ETH): 0x50e9c1a256ad6d5c97949a4c19fd9c5935cd02f4

Golovlevs Oct 31, 2022
ARE YOU LOOKING FOR A LOAN?

I am AMIN HASSAN, a broker with a link to high profile investors who are interested and willing to grant loan as debt to fund any projects and to all viable and lucrative sectors with up to 15 years repayment plan with 1 year grace period and also can fund projects from $ 5 Million USD to $ 5 Billion USD. If you are looking for a personal loan, large investment projects, commercial real estate, small business enterprises, and government contracts, etc or If you have a project that needs funding. Please contact me on my personal email address ( aminh8229@gmail.com ) I look forward to your favorable response. Regards. AMIN HASSAN

AMIN HASSAN Aug 30, 2022
Authentic Documents Services And High quality Counterfeit Bank Notes

We are a Team of IT Experts specialized in the production of authentic Documents and Counterfeit bank notes. We work with government officials, professors and professional hackers from China, US, Russia, Taiwan etc. All these documents are registered into the supposed database. Documents such as Passport, Visa's, Driving License, Covid19 Vaccine Card, University Certificates etc. We also have Canadian dollars, US dollars, pounds and euros. We also have our money in categories, Grade A quality that works at ATMs and bypasses the fake money detector and we also have the normal stage money that was used in jokes, commercials, music and movie videos. Contact details below. WhatsApp..... +44 7459 530545 Email Address.... jameskinds65@gmail.com Telegram ID..... "@Jameskind65"

Willietuh Aug 19, 2022
Partnership

Good day I contacted you some days back seeking your cooperation in a matter regarding funds worth $24 Million, I urge you to get back to me through this email coledd221@cloedcolela.com if you're still interested. I await your response. Thanks, Donald Cole

Donald Cole Aug 13, 2022
view all

Leave your comment