Kategorie blogów

Najnowsze posty na blogu

Ostatnie komentarze

 • SpecialistMR
  Witajcie. Jestem prywatnym specjalista z Ukrainy,...
 • MikhailRE
  Witam, jestem prywatnym specjalista z Ukrainy....
 • Davidreona
  That means you'll get the idea some fresh features...
 • MixailR
  Czesc. Jestem prywatnym specjalista z Ukrainy,...
 • skyreveryshorp
  Prague Private Jet Challenger 350 - more...

Tagi bloga

Nie ma tagu
Suszarka do grzybów - 3 zastosowania, które warto znać
20
maj
3
admin admin Blog Home
Suszarka do grzybów - 3 zastosowania, które warto znać

Sezon grzybowy uważamy za otwarty. Tegoroczny zapowiada się na wyjątkowo udany. Dlatego warto zaopatrzyć hurtownie i sklepy właśnie w suszarki do grzybów, które znajdują coraz więcej fanów wśród amatorów leśnych wędrówek. Wielofunkcyjne urządzenia kuszą jednak nie tylko ich. Poniżej przedstawiamy 3 sposoby wykorzystania tego urządzenia i jego zalety, które przekonują klientów detalicznych.

Suszarka do grzybów - 3 zastosowania, które warto znać

Sezon grzybowy uważamy za otwarty. Tegoroczny zapowiada się na wyjątkowo udany. Dlatego warto zaopatrzyć hurtownie i sklepy właśnie w suszarki do grzybów, które znajdują coraz więcej fanów wśród amatorów leśnych wędrówek. Wielofunkcyjne urządzenia kuszą jednak nie tylko ich. Poniżej przedstawiamy 3 sposoby wykorzystania tego urządzenia i jego zalety, które przekonują klientów detalicznych.

Suszarka do grzybów, owoców i warzyw - świetny sposób na jesienny smak zimą

Głównym sposobem wykorzystania jest oczywiście suszenie grzybów. Metoda niezwykle prosta, bo wystarczy je dokładnie wytrzeć, pokroić w plastry i odparować. Maszyna ostatnią czynność robi właściwie sama.

Jest to doskonała metoda na oszczędności zwłaszcza dla fanów grzybobrania. Cena tych suszonych kształtuje się na poziomie kilkudziesięciu złotych za kilogram. Przy samodzielnych zbiorach w kieszeni zostaje zatem spora sumka.

Ponadto suszarki do grzybów mają stałą temperaturę oraz optymalny nawiew, dzięki czemu pozwalają uzyskać produkt o doskonałych walorach zdrowotnych, zachowując witaminy i minerały. To kolejna zaleta. Fani grzybów mają pewność, że świąteczne pierogi będą miały właśnie TEN smak, aromat i właściwości.

Suszarka do grzybów - zdrowe przekąski w samym środku zimy

Jednak grzyby to nie jedyny produkt, który można wysuszyć w tym praktycznym urządzeniu. Świetnie sprawdza się także w przypadku jabłek, bananów, mango, a nawet papryki, czy pomidorów.

Niezaprzeczalną zaletą domowego procesu konserwacji jest możliwość kontroli zawartości produktów. O ile te sklepowe często “wzbogacone” są ogromną ilością cukrów, o tyle te przygotowane w domu mogą być całkowicie go pozbawione.

Dla weryfikacji możemy podać wartość kaloryczną bananów. O ile świeży owoc ma ich około 900 kcal/100 g, o tyle suszony już ponad 360 kcal. Wszystko za sprawą cukru. To on sprawia, że owoce suszone nie są polecane m.in. dla diabetyków, a pediatrzy trąbią o ostrożności w podawaniu ich dzieciom.

W przypadku konserwaci w warunkach domowych problem ten znika niemal całkowicie. Co więcej, suszarka do grzybów, owoców i warzyw odparowuje powoli wodę i zwiększa tym samym udział witamin i minerałów zawartych w jedny.

Tak przygotowane chipsy z jabłka, banana, czy buraków mogą być świetną alternatywą jako przekąska szczególnie dla dzieci. To wizja, która działa przede wszystkim na rodziców, chcących zapewnić rodzinie zbilansowaną dietę.

Suszarka do grzybów idealna na domową natkę z pietruszki

I nie tylko, gdyż suszarki do grzybów wykorzystywane są także do konserwacji ziół. Idealnie wysuszają bazylię, majeranek, lubczyk, czy koperek. Spore zapasy można zrobić w okresie letnim, kiedy świeże wersje są niezwykle tanie. To z kolei wiąże się z kolejnymi oszczędnościami, za którymi przepadają klienci.

Ciekawostka

Niewielu jednak zdaje sobie sprawę, że w suszarka do grzybów jest także świetna do przygotowanie przekąski z...ryb. To rarytas w wielu krajach zwłaszcza Europy Północnej. Są one bogate w minerały, nienasycone kwasy tłuszczowe, kwasy Omega 3 i 6, a także w sole mineralne i witaminy. Podobnie jak świeże polecane są w zbilansowanej diecie.

Ich przygotowanie jest wprawdzie pracochłonne, a urządzenia wymaga później solidnego czyszczenia, jednak to wariant, na który można sobie pozwolić od czasu do czasu. Smak jest powalający.

Suszarki do grzybów - na co zwrócić uwagę

Warto przyjrzeć się pojemności, a także rozłożeniu płytek. Im poziomów jest więcej, tym urządzenie jest wydajniejsze.

Niezwykle ważna jest regulacja temperatury, która jest inna dla różnych produktów. Istotne są także:

- timer
- obudowa modułowa

Jeśli chcesz przygotować swój sklep jeszcze przed sezonem, zajrzyj na nasze oferty suszarek do grzybów, owoców i warzyw lub skontaktuj się z nami

Comments

How to serving Google

That means you'll get the idea some fresh features and press access to additional channels where you can gain visibility, without having to modify nous of some confused, vade-mecum migration process. https://googlec5.com

Davidreona Dec 25, 2022
cbg gummies

I suffered with searing agonizing tendonitis in both thumbs seeking years after I resumed playing violin. The wound in actuality occurred round 2008 when I noiseless did figures and telecommunications wiring installs. My doctor was anxious at hand my oppressive use of ibuprofen. Then I bought some torch diamond thc-o looking for available at a neighbourhood nursery. After a week of 3x cbg gummies constantly use my nautical port хэнд essentially was healed. I then applied the salve to my privilege hand and it was better within a week, without interrupting my rehearsal routine.

DwayneCrift Aug 21, 2022
What's your shipping to CBD?

Yes I totally to with you on the wellness effectiveness of cannabidiol which is why I am currently entrancing these CBD gummies with close pleasure. Thanks to this guide from the component I мейд the properly high-quality and have already appreciated the high capability of the unconditional spectrum cbd. If you pine for to separate more nearby the purport of entourage then this manage from the tie-up provided wishes fail you a complete understanding of the question.

JesseRop Aug 21, 2022

Leave your comment