Akcesoria do ogrodzeń

Taśmy ogrodzeniowe sprawdzają się w ogrodzie, a także na balkonie, czy tarasie. Ich podstawowym zadaniem jest zapewnienie prywatności mieszkańcom domu lub mieszkania. Zapewniają także ochronę przed zanieczyszczeniami z zewnątrz oraz zapobiegają dostaniu się do wnętrza małych zwierząt.

Akcesoria do ogrodzeń

Jest 27 produktów.

Pokazano 1-24 z 27 pozycji

Aktywne filtry

Taśmy ogrodzeniowe – dlaczego warto zamontować je w swoim ogrodzie?

Taśmy na ogrodzenie wykorzystywane są w wielu ogrodach. Nic dziwnego! Mają wszechstronne zastosowanie. Można zamontować je na balkonie lub tarasie i cieszyć się prywatnością na wysokim poziomie. Sprawdzają się także przy zabezpieczaniu roślin, czy szkółki drzew leśnych przed uszkodzeniem lub zniszczeniem. Ponadto pozwalają chronić krzewy przed nadmierną ilością słońca, a także gradem. Zapewniają właściwą cyrkulację powietrza, toteż nie mają negatywnego wpływu na wzrost flory w Twoim ogrodzie. Często wykorzystywane są także na parkingach, aby zacienić całą przestrzeń, a nawet same auta. Wówczas ich wnętrze nie nagrzewa się nadmiernie. Taśma ogrodzeniowa świetne sprawdza się na altanach, aby ochronić ich wnętrze nie tylko przed wścibskimi spojrzeniami, ale także owadami. Do tego wykorzystuje się ją przy kortach tenisowych, aby zabezpieczyć sprzęt przed zgubieniem. W ofercie naszego sklepu Sternhoff znajdziesz wiele propozycji, które z pewnością przypadną Ci do gustu. Każdy z nich został zrobiony z dobrego materiału. Przewiewna tkanina umożliwia mocowanie na różnych roślinach. Poszycie taśmy zostało zrobione z trwałego materiału, natomiast dzięki wzmocnieniu oczek, minimalizujesz ryzyko zerwania lub uszkodzenia.

W asortymencie sklepu Sternhoff dostępne są zarówno całe komplety wraz z opaskami zaciskowymi, a także pojedyncze elementy, takie jak specjalne klipsy do mocowania taśmy. Ponadto duży wybór pozwala na dostosowanie rozmiaru oraz koloru do Twoich potrzeb. Warto wspomnieć również o tym, że duże znaczenie ma wysokość ogrodzenia lub barierek na balkonie czy tarasie. Jeśli zależy Ci na zacienieniu całej powierzchni, warto dostosować odpowiedniej wysokości taśmę. Ta wartość sprawdza się także w przypadku ochrony roślinności. Siatki ogrodzeniowe i taśmy, które znajdują się w ofercie sklepu Sternhoff, prezentują sobą wysoki stosunek jakości do ceny.

Taśma na ogrodzenie – dla bezpieczeństwa Twoich roślin

Taśma na ogrodzenie powinna być przede wszystkim trwała, a także prosta przy montażu. Wówczas zyskujesz pewność, że nawet jeśli nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia z rolką taśmy cieniującej, poradzisz sobie z jej samodzielnym umocowaniem. W naszej ofercie znajduje się dobrej jakości taśma ogrodzeniowa. Cena takiego artykuły jest wyjątkowo korzystna. Dlatego tak chętnie wybierają ją klienci. Jest przede wszystkim trwała, a do tego umożliwia zabezpieczenie różnych przestrzeni i przedmiotów. Produkty, które znajdują się w naszym katalogu, odznaczają się także dużym stopniem zacienienia - sięgającym nawet do 95%! Dzięki temu możesz bez większego trudu chronić swoją roślinność przed nadmiarem słońca, a także negatywnym wpływem innych warunków atmosferycznych. Ponadto taśma na ogrodzenia umożliwia ochronę przed ptactwem, które często niszczy drzewa i krzewy, wydziobując owoce. Warto także wspomnieć, że taśma na ogrodzenie umocowana na parkanie chroni przed kurzem i pyłem z ulicy. A co za tym idzie, flora, która znajduje się w Twoim ogrodzie, nie będzie zanieczyszczona. Jest do doskonałe rozwiązanie, jeśli hodujesz owoce, warzywa i przyprawy. W ofercie sklpeu Sternhoff znajdziesz bogatą ofertę produktów przeznaczonych do użytkowania w ogrodzie, a także na balkonie oraz tarasie. W zestawie dostępne są wytrzymałe taśmy, a także opaski uciskowe, które pozwalają na ich trwałe zamontowanie. Dodatkowym udogodnieniem jest umiejscowienie otworów montażowych, które znajdują się na górze i na dole taśmy. Wówczas możesz ją szczelniej umocować, a do tego zabezpieczyć taśmę przed deformacją czy odczepieniem.

Siatka ogrodzeniowa – do zadań specjalnych

Siatka ogrodzeniowa wykorzystywana jest w różnych sytuacjach. Wielu osobom zależy na zachowaniu pełnej prywatności w swoim mieszkaniu czy ogrodzie. Ten produkt z pewnością dokładnie ochroni Cię przed wścibskimi spojrzeniami. Będziesz mógł wówczas w pełni korzystać z przestrzeni. W ofercie sklepu Sternhoff dostępne są dobrej jakości produkty wykonane z trwałego materiału, który sprawdzi się na wiele lat. Możliwość dostosowania koloru, a także wielkości do własnych potrzeb sprawi, że zaaranżujesz wygląd swojego ogrodu, czy tarasu, wedle własnego uznania. Dbamy o pełną satysfakcję naszych klientów, dlatego siatka na ogrodzenie, którą znajdziesz w naszym katalogu, ma wysoki stosunek jakości do ceny. Za niewielką kwotę nabędziesz dobrej jakości produkt, który pozwoli Ci na wszechstronne zastosowanie. Jeśli zależy Ci na szybkim i prostym montażu, a przy tym trwałym produkcie, który daje duże zacienienie, świetnie sprawdzi się siatka ogrodzeniowa. Cena tego artykułu z pewnością cię zaskoczy.