Wózki Ogrodowe, Taczki

W każdym ogrodzie, bez względu na jego wielkość powinno znaleźć się miejsce na wózki ogrodowe. To one pozwolą na przewożenie roślin, ziemi, a także innych sprzętów, w wygodny i bezpieczny sposób. W ofercie Sternhoff znajdziesz ciekawe propozycje taczek i wózków, które charakteryzują się wysokim stosunkiem jakości do ceny.

Wózki Ogrodowe, Taczki

Aktywne filtry

Wózki ogrodowe – do czego się przydają?

W ogrodzie często wykonuje się różnego rodzaju prace. Każdy, kto ma kawałek zielonego terenu wokół swojego domu, doskonale o tym wie. Bez względu na to, czy uprawiasz zróżnicowaną roślinność, czy jedynie trawnik, z pewnością przydadzą Ci się taczki. Wózki ogrodowe to znakomite rozwiązanie, z którego skorzystasz przy wielu czynnościach, od sadzenia roślin, po ich pielenie, a także nawożenie. Zdadzą egzamin także przy zbieraniu plonów. Zatem ich jakości będzie szczególnie ważna. W ofercie naszego sklepu Sternhoff znajdziesz wielofunkcyjną taczkę, która jednocześnie pełni funkcję wywrotki, wózka transportowego oraz przyczepy. Doskonale sprawdza się jako wsparcie rutynowych czynności w ogrodzie. Z pewnością odciąży Twój kręgosłup i ułatwi transport nawet ciężkich przedmiotów. Produkt, który znajduje się w naszym sklepie, jest wytrzymały, a jego maksymalne obciążenie to aż 200 kilogramów. Dodatkową zaletą jest z pewnością skrętna oś oraz przegubowy uchwyt, który umożliwi manewrowanie między przeszkodami znajdującymi się w ogrodzie. Natomiast dzięki bieżnikowanym oponom wózek wykazuje świetną przyczepność do terenu. Koła są natomiast pompowane, wykonane z grubej gumy. Dlatego możesz wyjątkowo łatwo prowadzić taczkę po zróżnicowanej powierzchni. Dla poprawienia komfortu rączka została wzbogacona o miękką, antypoślizgową piankę, która sprawia, że na powierzchni dłoni nie powstają bolesne odciski, więc nawet długotrwałe prace w ogrodzie nie sprawią Ci trudności. Warto także wspomnieć o samej misie wózka, która odznacza się dużą wytrzymałością. Co ciekawe, będzie ona świetnym rozwiązaniem dla użytkowników w różnym wieku. Możesz zatem śmiało zachęcić maluchy do pomocy w ogrodzie i spędzić z nimi pożytecznie czas na łonie natury.

Taczki – wózki ogrodowe nowej generacji

Wózki ogrodowe to świetne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym domu. Pozwoli Ci na wygodne transportowanie różnych przedmiotów, a także ziemi, krzewów i nawozu. Może posłużyć również do beztroskiej zabawy na świeżym powietrzu. Warto oczywiście stawiać na wysokiej jakości produkty. W ofercie Sternhoff znajdziesz propozycje dostosowane do potrzeb klienta. Taczki dostępne w naszym asortymencie zostały wykonane ze stali, która dla polepszenia jakości sprzętu została pomalowana metodą proszkową. Dzięki temu niestraszna jej rdza. Produkt ten sprawdzi się podczas wykonywania różnych prac w ogrodzie w tym przewożenia roślin, ziemi, a także piasku i skoszonej trwały. Jego skrętne, pompowane koła zrobione z dobrej jakości gumy zostały przystosowane do nierówności terenu, które często występują na powierzchni pokrytej trawą. Dzięki stalowym felgom opony są wyjątkowo stabilne. Natomiast bieżnikowane koła i trwała dętka pozwalają na zachowanie odpowiedniego poziomu amortyzacji i przyczepności do podłoża. W ofercie Sternhoff dostępne są artykuły, które odznaczają się wysokiej jakości materiałem oraz dobrym wykonaniem. Ciekawe zestawy, jakie tworzymy, z pewnością pozwolą Ci wykonywać prace w ogrodzie, bez większych przeszkód. Wózki ogrodowe dostępne w naszym katalogu zawierają dodatkowo rękawice drapki i torbę na liście o dużej pojemności. Aspekty wizualne taczki z pewnością sprawią, że zapragniesz mieć ją w swoim ogrodzie. Model został zachowany w klasycznym, czarnym kolorze, a jego wygląd jest bardzo nowoczesny. Spokojnie może posłużyć zarówno jako taczka, jak i przyczepka, czy wywrotka. Wszystkie te funkcje dodatkowo podnoszą jakość sprzętu. Z pewnością spełni on wszystkie Twoje wymagania, a do tego jego przechowywanie nie sprawi Ci trudności. Można ją również wykorzystać jako element dekoracyjny ogrodu.