Baseny stelażowe

Podczas letnich dni, gdy temperatura powietrza jest wysoka, doskonałym pomysłem na schłodzenie się jest relaks w basenie. Nawet niewielką przestrzeń w ogrodzie lub na działce można zaaranżować tak, aby strefa przeznaczona do wypoczynku była wzbogacona o komfortowy w użytkowaniu basen, który jest gwarancją udanej zabawy i odpoczynku. Jest to produkt dostępny w różnych rozmiarach, dlatego bez problemu znajdziesz model odpowiadający Tobie i członkom Twojej rodziny.

Baseny stelażowe

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Basen stelażowy ogrodowy 305x76cm Zestaw XXL

447,07 zł

Basen stelażowy ogrodowy 366x76cm Zestaw XXL

552,76 zł
Produkt chwilowo niedostępny
Basen ogrodowy stelażowy 450x122cm Zestaw XXL

Basen ogrodowy stelażowy 450x122cm Zestaw XXL

2 031,71 zł

Czy basen stelażowy to dobry wybór?

Baseny stelażowe cieszą się równie dużą popularnością, co modele dmuchane. Dzięki specjalnej konstrukcji ścianki basenu utrzymywane są w pionie, dlatego po napełnieniu wodą ma on prawidłowy kształt. Oferujemy duże baseny stelażowe, których nie musisz napełniać do pełna, gdyż stelaż będzie utrzymywał odpowiednią formę zbiornika, a jego ścianki nie zapadną się do środka. To, co wyróżnia ten rodzaj basenów ogrodowych, to z pewnością ich wytrzymałość, odporność na warunki zewnętrze, a także stabilność. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość użytkowania drabinki, która ułatwia wchodzenie do basenu i wychodzenie z wody. To świetny wybór zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych, który z pewnością umożliwi relaks w ogrodzie przez następne sezony.

Baseny stelażowe, czyli idealna rozrywka dla każdego

Baseny stelażowe z asortymentu Sternhoff to gwarancja udanej rozrywki dla każdego, niezależnie od wieku. Większość dzieci i dorosłych uwielbia wodne zabawy. Baseny ogrodowe są bezpieczniejszym rozwiązaniem od ogólnodostępnych kąpielisk, gdyż łatwiej jest mieć dzieci w zasięgu wzroku. Z pewnością tego typu basen spełni oczekiwania zarówno młodszych, jak i starszych użytkowników. Baseny stelażowe dzięki większym rozmiarom pozwalają na jednoczesną i swobodną zabawę kilku osób. To doskonała alternatywa dla klasycznych basenów ziemnych, które są dużo większą inwestycją. Różnorodność modeli pozwala na wybór basenu dostosowanego do potrzeb potencjalnych użytkowników, dlatego z pewnością będzie to satysfakcjonujący zakup.

Stabilne i bezpieczne baseny stelażowe od Sternhoff

Baseny stelażowe wyróżniają się wysokim komfortem użytkowania, na który wpływa kilka czynników. Są stabilne i wytrzymałe, co czyni je niezwykle bezpiecznymi. Konstrukcja tych basenów opiera się na metalowych stelażach odpowiadających za prawidłowe naciągnięcie ścian zbiornika. W wyniku tego ryzyko wywrócenia basenu jest zminimalizowane. Zastosowanie odpowiednich materiałów, w tym 3-warstwowego PCV, sprawia, że duże baseny stelażowe są odporne na działanie warunków atmosferycznych, przetarcia i wyciekanie wody. Dzięki temu są one przystosowane nawet do intensywnego użytkowania, co ma szczególne znaczenie w przypadku najmłodszych użytkowników.

Wygoda użytkowania basenów ogrodowych

To, co zachęca do zakupu dużego basenu stelażowego, to bez wątpienia wygoda użytkowania. Tak jak w przypadku innych zbiorników, konieczne jest odpowiednie przygotowanie powierzchni, jednak późniejsza eksploatacja jest już czystą przyjemnością. Ponadto baseny stelażowe są dużo bardziej wytrzymałe i są w stanie utrzymać większą siłę wyporu wody niż tradycyjne baseny dmuchane i rozporowe. Cena jest adekwatna do jakości, dlatego jest to zakup długoterminowy.

Baseny stelażowe dostępne w różnych rozmiarach gwarantują udaną zabawę i wypoczynek dla całej rodziny. To również doskonały pomysł, aby uczyć najmłodszych pływania i nurkowania. Bez problemu rozłożysz zbiornik bez użycia narzędzi, co z pewnością dodatkowo zachęca do zakupu modelu stelażowego.