Zestaw 4 gum oporowych do ćwiczeń gumy Powerband

Zestaw 4 gum oporowych do ćwiczeń gumy Powerband

50,33 zł

(50,33 zł szt.)

Ilość
Obecnie brak na stanie

  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Szybka dostawa Szybka dostawa
  • Łatwy zwrot towaru Łatwy zwrot towaru

Skontaktuj się z nami

phoneTelefon: +48 533 760 300

emailEmail: kontakt@sternhoff.pl

Czas dostawy

local_shipping1-3 dni robocze

Zestaw 4 gum oporowych do treningu siłowego oraz fitness

Gumy zostały zaprojektowane do treningu zarówno siłowego jak i fitness. Przeznaczone są zarówno dla początkujących sportowców jak i tych osób dla których jest to codzienna rutyna. Posłużą one również w procesie rehabilitacji. Zostały precyzyjnie wykonane z elastycznego i wytrzymałego lateksu. Każda z gum posiada inny przedział oporu.

W skład zestawu wchodzą:

  • Żółta guma: 2-7kg
  • Czerwona guma: 6-10kg
  • Czarna guma: 12-17kg
  • Fioletowa guma: 17-26kg

Trening z wykorzystaniem gum pozwoli na zbudowanie masy mięśniowej oraz poprawienie wytrzymałość i elastyczności stawów. Regularne treningi pozwolą na wyrzeźbienie wymarzonego ciała oraz umożliwią spalenie niechcianego tłuszczu.

Gumy przeznaczone są nie tylko dla osób chcących wykorzystywać je do codziennego treningu, ale też dla osób które jedynie chcą spalić nadmiarowe kilogramy.

Zastosowanie

Rozgrzewka:

Gumy idealnie sprawdzą się podczas rozgrzewki. Umożliwią rozgrzanie mięśni przed właściwym treningiem. Rozgrzewka na np. gumie czarnej (opór 12-17kg) pozwoli na bezproblemowy późniejszy trening na dużo większych ciężarach.

Trening profesjonalny:

Prezentowane gumy umożliwią zwiększenie efektywności ćwiczeń poprzez dodanie dodatkowego oporu. Można je używać podczas treningu siłowego, będę wtedy służyły jak dodanie dodatkowego ciężaru.

Sprawdzą też podczas treningów fitness. Dodanie nawet niewielkiego oporu podczas tych ćwiczeń pozwoli na większy wysiłek mięśniowy. Dzięki temu można spalić więcej kalorii oraz polepszyć kondycję.

Trening amatorski:

Jednocześnie mogę one pomóc w ćwiczeniach osobom dopiero zaczynającym. Mogą one pomóc przykładowo w podciąganiu na drążku. Pozwolą one na "zmniejszenie" wagi ciała i umożliwią jakże ciężki początek treningów z podciąganiem.

Sposób działania:

Każda z gum charakteryzuje się progresywnym oporem. Oznacza to, że im mocniej ją rozciągniemy, to tym większy opór będzie ona stawiać. Sprawia to, że wraz z budowaniem mięśni, będą Państwo również wypracowywać odpowiednią stabilizację stawu.

Efekty treningu:

Ćwiczenie na gumach pozwoli nie tylko na wypracowanie odpowiednio umięśnionej sylwetki. Trening z ich wykorzystaniem pozwoli na rozciągnięcie mięśni i zbudowanie odpowiedniej mobilizacji stawów oraz wytrzymałość układu mięśniowo-kostnego.

Wykonanie najwyższej jakości:

Gumy został wykonane z najwyższej jakości tworzywa lateksowego. Dzięki takiemu, a nie innemu materiałowi nie będą one podrażaniu skóry i nie będą uczulać.

Dodatkowo charakteryzują się one dużą wytrzymałością na uszkodzenia. Nawet ich duże rozciąganie nie spowoduje ich zerwania.

SDH247
2020-12-11

Opis

Kurier
10
KurierPocztex
6
OdbiorPocztex
4
KurierPocztexP
6
KurierP
10
Paczkomat
4

Specyficzne kody

Nowy produkt

Brak recenzji użytkowników.