Kabel do ładowania z oplotem 1,35m TYP-C

Kabel do ładowania z oplotem 1,35m TYP-C

7,24 zł

(7,24 zł szt.)

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Ilość
Obecnie brak na stanie

  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Szybka dostawa Szybka dostawa
  • Łatwy zwrot towaru Łatwy zwrot towaru

Skontaktuj się z nami

phoneTelefon: +48 533 760 300

emailEmail: kontakt@sternhoff.pl

Czas dostawy

local_shipping1-3 dni robocze

Kabel do szybkiego ładowania QUICK CHARGE 3.0 z obsługą transmisji danych

Dane techniczne kabla:

  • Długość kabla: 1,35m
  • Typ złącza: TYP C + złącze USB
  • Standard ładowania: QUICK CHARGE 3.0
  • Oplot: TAK, nylonowy
  • Transmisja danych: TAK + obsługa Android Auto
  • Kolor kabla: Czarny

Dlaczego taki kabel?

Najprostszą odpowiedzią na takie pytanie jest jakość wykonania, świetna cena i dodatkowo wzmocniony nylonowy kabel.

Funkcja szybkiego ładowania

Kabel może ładować telefon prądem sięgającym aż 3 amper (3A). Jest to obecnie najwyższy standard ładowania telefonu umożliwiający naładowanie nawet największych baterii w telefonach w wyjątkowo krótkim czasie. Kabel jest kompatybilny ze standardem ładowania Quick Charge 3.0.

Proszę jednak nie martwić się o spalenie telefonu. Każdy telefon sam reguluje wartość natężenia prądu podczas ładowania. Zabezpiecza to telefon przed spaleniem czy nadmiernym zużyciem baterii.

Nie neguje to jednak zakupu takiego kabla w przypadku w którym telefon nie obsługuje tak szybkiego ładowania. Będzie to w takim przypadku zakup przyszłościowy. Po co kupować kabel z wolnym ładowaniem jak w przyszłości trzeba będzie zakupić taki z szybkim ładowaniem?

Funkcja przesyłania danych

Kabel poza funkcją ładowania posiada również funkcję przesyłania danych. Kabel umożliwia komunikację teflonu z komputerem dzięki temu można przesyłać swoje zdjęcia na telefon. Pozwoli to na zachowanie wspomnień pomimo zmiany telefonu. W przypadku podłączenia telefonu do komputera można go cały czas ładować i jednocześnie przesyłać dane.

Kabel obsługuje również funkcję Android Auto. Umożliwia to podłączenie telefonu do systemu samochodowego (telefon i samochód muszą obsługiwać tą funkcję). Funkcja ta umożliwia obsługiwanie telefonu poprzez system samochodowy. Możliwe jest strumieniowanie muzyki czy rozmów oraz nawet włączenie swojej nawigacji z telefonu na ekranie komputera pokładowego samochodu.

Kabel z oplotem nylonowym

Kabel jest zabezpieczony nylonowym oplotemZabezpiecza on kabel przed nadmiernym zginaniem. Największym wrogiem kabli do telefonu jest nadmierne zginanie. Po pewnym czasie kabel może się przerwać i przestać ładować. Dodatkowo oplot chroni kabel przed ostrymi przedmiotami. W przypadku z kontaktem z np. nożyczkami przetnie się tylko oplot zamiast od razu cały kablem.

SDH1472
2020-11-04

Opis

KurierPocztexP
6
Kurier
10
KurierPocztex
6
OdbiorPocztex
4
KurierP
10
Paczkomat
4

Specyficzne kody

Nowy produkt

Brak recenzji użytkowników.