Kabel magnetyczny świecący RGB 3 końcówki

Kabel magnetyczny świecący RGB 3 końcówki

12,11 zł

(12,11 zł szt.)

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Ilość

 • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
 • Szybka dostawa Szybka dostawa
 • Łatwy zwrot towaru Łatwy zwrot towaru

Skontaktuj się z nami

phoneTelefon: +48 533 760 300

emailEmail: kontakt@sternhoff.pl

Czas dostawy

local_shipping1-3 dni robocze

Kabel magnetyczny świecący RGB z różnymi końcówkami 3w1

Niezwykle wygodny w użytkowaniu

W zestawie z kablem dołączane są aż 3 wtyczki. Jeśli nazwy takie jak Micro USB, USB Typ-C czy Lightning nic Państwu nie mówią to proszę się tym nie martwić, już tłumaczymy. Dwie pierwsze końcówki są to standardowe końcówki dla telefonów takich marek jak Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi, LG, Sony, OnePlus. Nawet kilkuletnie smartfony tych producentów posiadają jedno z tych dwóch złączy. Wystarczy zobaczyć kształt gniazda i wpiąć pasującą wtyczkę. Złącze Lightning jest to standardowe złącze do wszystkich urządzeń mobilnych firmy Apple. Zaliczają się do tego iPhone lub iPad.

Kabel magnetyczny z trzema różnymi końcówkami oraz znacznikiem ładowania

 • Wystarczy wpiąć odpowiednią końcówkę do urządzenia, później należy jedynie przyłożyć kabel i kabel sam się połączy
 • Długość kabla: ok. 1 m
 • Światełko na wtyczce indukujące ładowanie urządzenia
 • Końcówka Micro USB będąca standardem dla praktycznie wszystkich urządzeń mobilnych
 • Końcówka USB Typ-C będąca stająca się standardem dla wszystkich nowych urządzeń
 • Końcówka Lightning będąca standardową dla urządzeń firmy Apple
 • Końcówki pasują do wszystkich telefonów firm takich jak Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi, LG, Sony
 • Kabel z nylonowym oplotem chroniący kabel przed nadmiernym zginaniem - wydłuża żywotność kabla
 • Zabezpiecza gniazdo telefonu przed wyrobieniem

Funkcja świecenia RGB

Kabel został opleciony wiązkami przewodzącymi światło (całość jest opleciona przezroczystym i giętkim tworzywem). Dzięki temu światło będzie poruszało się od wtyczki do samego końca. Zastosowany sterownik wprawia światło w migotanie. Patrząc na cały kabel daje to złudzenie płynięcia światła. Daje to bardzo efektowny wygląd zwłaszcza podczas użytkowania kabla w nocy. Kabel świeci się na podstawowe kolory RGB (zielony, czerwony i niebieski).

Kable RGB cieszą się ostatnimi czasy duża popularnością. Dzieje się tak, ponieważ poza zwykłą funkcją ładowania telefonu mogę one też służyć jako ozdoba.

Sposób działania

Końcówkę pasującą do Państwa telefonu lub innego urządzenia należy włożyć do jego gniazda. W tym momencie w przypadku chęci podłączenia kabla, wystarczy go przyłożyć do wcześniej włożonej końcówki. Łączenie magnetyczne można podłączyć pod każdym kątem. Eliminuje to problem w którym nie kabel nie chce się podłączyć, ponieważ został on źle przyłożony.

Dlaczego taki kabel?

Oczywiście najprostszą odpowiedzią na takie pytanie jest wygoda. Nie trzeba celować wtyczką do gniazda telefonu. Eliminujemy potrzebę sprawdzenia czy wsadzamy kabel w dobrą stronę. Najlepszym przykładem podłączania kabla po omacku jest podłączenie telefonu do ładowania na noc. W przypadku wykorzystywania kabla magnetycznego wystarczy go przyłożyć mniej więcej do wpiętej końcówki i całość sama się już zapnie za sprawą siły magnetycznej.

Drugą odpowiedzią jest bezpieczeństwo. Zabezpieczamy gniazdo w telefonie przed niepotrzebnym wyrobieniem. Ciągłe wkładanie i wyjmowanie zwykłego kabla wyrabia gniazdo w telefonie. Może to powodować, że wraz z czasem przestanie ono tak dobrze łączyć. W tym przypadku końcówkę w gniazdo wsadzamy raz. Dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest też ochrona przed brudem. Do gniazda nie dostaną się nieczystości jakie możemy mieć np. w kieszeni.

Świecący wskaźnik ładowania

W momencie podłączenia telefonu do ładowania na magnetycznej wtyczce zaświeci się dioda LED. Oznacza to, że telefon jest prawidłowo podłączony i się ładuje. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie.

SDH1471
30 Przedmioty
2020-11-04

Opis

Kurier
10
KurierPocztex
6
OdbiorPocztex
4
KurierPocztexP
6
KurierP
10
Paczkomat
4

Specyficzne kody

Nowy produkt

Brak recenzji użytkowników.