Ładowarka sieciowa USB 4x USB 3.1A QuickCharge

Ładowarka sieciowa USB 4x USB 3.1A QuickCharge

12,11 zł

(12,11 zł szt.)

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Ilość
Obecnie brak na stanie

 • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
 • Szybka dostawa Szybka dostawa
 • Łatwy zwrot towaru Łatwy zwrot towaru

Skontaktuj się z nami

phoneTelefon: +48 533 760 300

emailEmail: kontakt@sternhoff.pl

Czas dostawy

local_shipping1-3 dni robocze

Ładowarka sieciowa uniwersalna QuickCharge 3.0 4x USB z podświetleniem

Bez względu na miejsce, w jakim aktualnie się znajdujesz, ważne jest utrzymanie wysokiego poziomu baterii, by jak najdłużej korzystać ze wszystkich możliwości.

W dzisiejszych czasach telefon to wielofunkcyjne, niezbędne urządzenie, łączące ze sobą rozrywkę z pracą. Dzięki niemu jesteś w stałym kontakcie z bliskimi, ruszasz w trasę za pomocą nawigacji, słuchasz muzyki czy przeglądasz portale społecznościowe. Urządzenie to wykorzystywane jest także do pracy mobilnej w celu kontaktu z klientem, sprawdzania maili czy dokumentów. Należy więc zwrócić szczególną uwagę na poziom naładowania, by móc nieprzerwanie używać telefonu i pozostać dostępnym mobilnie.

Praktyczne rozwiązanie

Do tego celu świetnie sprawdzi się ładowarka sieciowa do telefonu firmy Sternhoff. Wystarczy tylko dostęp do gniazdka sieciowego w domu, u znajomego, czy w specjalnych punktach w galeriach handlowych, by za pomocą jednego z 4 portów USB wspierających funkcję Quick Charge 3.0 w szybkim czasie naładować urządzenie i móc dalej cieszyć się wszystkimi jego właściwościami.

Funkcjonalność, bezpieczeństwo i prostota

Ładowarka do telefonu jest niezwykle poręczna – ze względu na swoje niewielkie rozmiary możesz ją zabrać, gdziekolwiek potrzebujesz. 4 porty USB, znajdujące się na grzbiecie przedmiotu, umożliwiają swobodne podłączenie kabla, unikając w ten sposób zginania czy skręcenia przewodu. Klasyczny wygląd oraz kolor czarny pozwalają na wpasowanie się do każdego wnętrza.

Wbudowany, inteligentny system dokonuje analizy natężenia ładowanego sprzętu i dostosowuje do niego optymalną moc, zapewniając w ten sposób odpowiednie ładowanie. Do tego specjalny, wielostopniowy system ochrony utrzymuje bezpieczeństwo i stabilność pracy, poprzez czujnik włączający zabezpieczenia przed przeładowaniem czy przegrzaniem. Dzięki temu eliminuje ryzyko uszkodzeń ładowanego urządzenia.

Jedna ładowarka, wiele możliwości

Ładowarka obsługuje systemy iOS i Android. Ponadto dzięki temu produktowi możesz podładować nie tylko telefon, ale także inne urządzenia, takie jak: GPS, powerbank, tablet, czy kamerę cyfrową. Co więcej, można nią ładować cztery urządzenia jednocześnie, gdyż wyposażona jest w 4 porty USB Quick Charge 3.0 (3.1A), co daje dodatkowe, bardzo praktyczne możliwości. Wystarczy więc tylko ten jeden produkt, by móc korzystać z niego bez ograniczeń.

Dane techniczne ładowarki sieciowej:

 • Model: SDH238
 • Wymiary: 80x39x26mm
 • Prąd (wejście): DC 100-240V, 56-60Hz
 • Prąd (wyjście): 5V / 3,1A (max)
 • Port: 4x USB
 • Przeznaczenie: Uniwersalna
 • Technologia ładowania: Quick Charge 3.0
 • Materiał wykonania: ABS, PC
 • Kolor: Czarny
SDH238
2021-08-04

Opis

OdbiorPocztex
4
KurierPocztexP
6
Kurier
10
KurierPocztex
6
KurierP
10
Paczkomat
4

Specyficzne kody

Nowy produkt

Brak recenzji użytkowników.