Zestaw wkładów HOT/COLD 400ml do lodówki 2 sztuki

Zestaw wkładów HOT/COLD 400ml do lodówki 2 sztuki

6,09 zł

(6,09 zł szt.)

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Ilość

  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Szybka dostawa Szybka dostawa
  • Łatwy zwrot towaru Łatwy zwrot towaru

Skontaktuj się z nami

phoneTelefon: +48 533 760 300

emailEmail: kontakt@sternhoff.pl

Czas dostawy

local_shipping1-3 dni robocze

Zestaw 2 wkładów chłodzących / grzejących niezbędnych w każdej lodówce turystycznej

Bardzo dobrej jakości. Zajmują niewiele miejsca w lodówce. Bardzo praktyczne i trwałe!

  • 2 sztuki wkładów chłodzących / grzejących (1 wkład niebieski, 1 wkład czerwony)
  • Pojemność 1 wkładu 400 ml
  • Zastosowanie do lodówek turystycznych, toreb termicznym itd.
  • Bezpieczny dla potraw (nietoksyczne chłodziwo)
  • Wielokrotnego użytku
  • Możliwość mycia w zmywarce
  • Podgrzewane w mikrofali

Obydwa kolory posiadają funkcję chłodzenia oraz grzania

Wkład ma zastosowanie w lodówkach turystycznych, ale również w torbach i reklamówkach termicznych. Wkłady posiadają wypełnienie, które zapewnia optymalny czas chłodzenia i nie wycieka. Dzięki wkładom można utrzymać niską lub wysoką temperaturę niezbędną do przenoszenia żywności. Produkt jest bardzo dobrze wykonany i nietoksyczny. Idealne na podróż, na piknik, biwak, wycieczkę, na plażę i na wczasy.

Jak działa chłodzenie?

Wystarczy włożyć wkłady do zamrażarki na około 3-6 godzin (czas mrożenia zależy od ustawionej temperatury i wydajności zamrażarki). Następnie, zmrożone wkłady układać na wierzchu ułożonego w lodówce turystycznej / torbie termicznej jedzenia / napojów. Czas chłodzenia wynosi do ok. 12 godzin (czas uzależniony jest od czasu mrożenia, temperatury otoczenia i ekspozycji na światło słoneczne). Temperatura używania to od ok. -18°C.

Jak działa grzanie?

Wkłady można podgrzać w mikrofali. Produkt należy podgrzewać nie dłużej niż 1 minutę w mikrofalówce 600W. Wkład może się trochę rozrosnąć i jest to normalne podczas jego ogrzewania. Następnie, gorące wkłady układać na wierzchu ułożonego w lodówce turystycznej / torbie termicznej jedzenia / napojów. Czas grzania wynosi do ok. 6 godzin (czas uzależniony jest od czasu mrożenia, temperatury otoczenia i ekspozycji na światło słoneczne). Temperatura używania to do +40°C.

Dla lepszego chłodzenia lub grzania, można najpierw wyłożyć dno lodówki/torby wkładami, potem układać jedzenie i następnie ponownie, na wierzch ułożyć wkłady. W przypadku przewożenia mięsa/łatwo topiących się produktów, warto przełożyć każdą warstwę kolejnymi wkładami.

Dedykowane wkłady mrożące są w stanie utrzymać niską lub wysoką temperaturę nawet przez kilkanaście godzin – wystarczy odpowiednio wcześniej zamrozić je w domowej zamrażarce lub ogrzać w mikrofali. Producenci lodówek turystycznych czy innych naczyń utrzymujących stała niską temp. zalecają, aby na każde 10L pojemności lodówki stosować ok. 1000ml wkładu mrożącego.

H/C 2X 400ML
18 Przedmioty
2021-02-24

Opis

KurierPocztexP
6
Kurier
10
KurierPocztex
6
OdbiorPocztex
4
KurierP
10
Paczkomat
4

Specyficzne kody

Nowy produkt

Brak recenzji użytkowników.