zoom_out_map

Zraszacz ogrodowy metalowy pulsacyjny 360°

Zraszacz pulsacyjny marki John Green®. Wykonany z ocynkowanego metalu sprawia, że nie ma niebezpieczeństwa jego zardzewienia. Wykonanie z metalu daje gwarancję bezproblemowego użytkowania przez wiele lat.

28,45 zł

(28,45 zł szt.)

Ilość

 • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
 • Szybka dostawa Szybka dostawa
 • Łatwy zwrot towaru Łatwy zwrot towaru

Skontaktuj się z nami

phoneTelefon: +48 533 760 300

emailEmail: kontakt@sternhoff.pl

Czas dostawy

local_shipping1-3 dni robocze

Zraszacz metalowy, impulsowy / pulsacyjny, obrotowy 360° ze szpikulcem

W pełni wykonany z ocynkowanego metalu

Pozwoli Państwu na zaoszczędzenie czasu podczas podlewania ogródka. Wystarczy wbić zraszacz w ziemię i podłączyć wąż z wodą. Zraszacz umożliwia ustawienie podlewania dokładnie tak, jak Państwo potrzebują.

Szpikulec wykonany ze stropu cynku pozwala na bezproblemowe wbicie zraszacza w nawet bardzo ubitą ziemię. Nie tylko szpikulec wykonany jest z metalu. Cały zraszacz został wykonany z odpornego na uszkodzenia mechaniczne ocynkowanego metalu. Plastikowa konkurencja pod wpływem wody i prażącego słońca wytrzymuje około 2 sezonów. Nasz zraszacz będzie Państwu bezproblemowo służył przez wiele lat. Dysza została wykonana z miedzi. Zraszacz jest odporny na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne.

Zraszacz pozwala na ustawienie sposobu podlewania oraz jego kąta. Dodatkowo można do niego podłączyć kolejny wąż, przez co możliwe jest podłączenie wielu zraszaczy do jednego źródła wody. Zawór zasilający to standardowa szybkozłączka.

Marka: JohnGreen

Specyfikacja:

 • Zakres zraszania: 0°-360°
 • Wymiar: 28x12cm
 • Szerokość nawadniania: 26m (w zależności od ciśnienia wody)
 • Promień natrysku: 12-16m (w zależności od ciśnienia wody)
 • Obszar zraszania: maks. 530-550m (w zależności od ciśnienia wody)
 • Natężenie przepływu: 0,5-1,3m³/h (w zależności od ciśnienia wody)
 • Materiał: stop cynku i miedzi
 • Waga zraszacza: ~1,3kg
 • Gwint: męski G1/2" DN15
 • Możliwość podłączenia do sieci nawadniającej lub statywu
 • Możliwość podłączenia węża zasilającego kolejny zraszacz

W pełni wykonany z metalu

Pozwoli Państwu na zaoszczędzenie czasu podczas podlewania ogródka. Wystarczy wbić zraszacz w ziemię i podłączyć wąż z wodą. Zraszacz umożliwia ustawienie podlewania dokładnie tak, jak Państwo potrzebują.

Szpikulec wykonany ze stropu cynku pozwala na bezproblemowe wbicie zraszacza w nawet bardzo ubitą ziemię. Jest to prosty sposób montażu, który zapewni stabilizację. Nie tylko szpikulec wykonany jest z metalu. Cały zraszacz został wykonany z odpornego na uszkodzenia mechaniczne ocynkowanego metalu. Plastikowa konkurencja pod wpływem wody i prażącego słońca wytrzymuje około 2 sezonów. Nasz zraszacz będzie Państwu bezproblemowo służył przez wiele lat. Dysza została wykonana z miedzi. Zraszacz jest odporny na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne.

Zraszacz pozwala na ustawienie sposobu podlewania oraz jego kąta. Dodatkowo można do niego podłączyć kolejny wąż, przez co możliwe jest podłączenie wielu zraszaczy do jednego źródła wody. Zawór zasilający to standardowa szybkozłączka.

Obrotowy natrysk

Zraszacz umożliwia podlewania z zakresie 0°-360°. Może on kręcić się wokół własnej osi. Umożliwiaj to równomierne podlewanie całego trawnika.

Jednocześnie w zraszaczu jest możliwość ustawienia konkretnego kąta podlewania, wystarczy wtedy ustawić ograniczniki. Mechanizm zraszacza po dojściu ogranicznika przełączy się i zraszacz zacznie kręcić się w drugą stronę. Szpikulec zraszacz można odkręcić. Umożliwia to zamontowanie zraszacza w systemach nawadniających lub przymocowanie do statywu.

Oszczędność czasu

Masz dość codziennego stania w ogrodzie i podlewania kwiatów czy trawnika? Tracisz na to stanowczo za dużo czasu? Podlewanie wężem czy konewką jest czasochłonne i mało efektywne, dlatego idealnym rozwiązaniem będzie zastosowanie zraszacza pulsacyjnego, który wyręczy Cię w tej czynności. Wystarczy go tylko zamocować pod wąż ogrodowy, rozłożyć w miejscu, które ma być podlane, ustawić szerokość rozprysku wody, podłączyć wodę i cała reszta zrobi się już sama. Dzięki niemu zaoszczędzisz zarówno czas jak i siły. Solidna konstrukcja wykonana z metalu, posłuży przez wiele sezonów bez żadnych problemów. Nawodnienie roślin jest niezwykle ważnym elementem potrzebnym do utrzymania ich w dobrej kondycji, aby cieszyły swoim pięknem przez długi czas. 

Zalety

 • Szeroki zakres zraszania od 0° aż do 360°, idealny dla dużych powierzchni
 • Poręczny oraz łatwy w użyciu
 • Równomierne podlanie danego obszaru
 • Odporny na warunki atmosferyczne
 • Wykonany z odpornego na uszkodzenia metalu
 • Łatwy montaż
 • Możliwość regulacji wielkości pola zraszania
 • Możliwość podłączenia do węża ze standardową końcówką

Zraszanie pulsacyjne

Idealne nawadnianie obszaru o dużej oraz średniej powierzchni, sprawdzi się przy podlewaniu rabat kwiatowych, niskich krzewów czy grządek z warzywami. Ten rodzaj nawadniania uzyskuje  świetny efekt! Montowany za pomocą wbijanego szpikulca zapewnia trwałe i stabilne zatwierdzenie do podłoża. Głównym elementem tego zraszacza jest obrotowa głowica, która pod wpływem wody ramię dyszy odgina i zaczyna wyrzucać wodę. Dzięki możliwości regulacji kąta i zasięgu zraszacza, możesz dostosować nawadnianie do indywidualnych potrzeb Twoich roślin, zapewniając im odpowiednią ilość wody.

Jak rozmieścić zraszacz?

Odpowiednie rozmieszczenie zraszaczy zapewni efektywniejsze nawodnienie oraz przyczyni się do oszczędności. Ogród należy podzielić na strefy roślin o takich samych zapotrzebowaniach nawodnienia. Zwróć uwagę na poziom nasłonecznienia, ponieważ rośliny w cieniu wymagają mniejszej ilości wody niż te znajdujące się w obszarach bardziej nasłonecznionych. Zraszacz należy zamontować w centralnych punktach ogrodu, zwracając uwagę na zasięg oraz kąt natrysku. Zaprezentowany zraszacz pulsacyjny świetnie sprawdzi się na terenach o nieregularnym kształcie, ponieważ jego duży zasięg  o promieniu nawet 16 metrów skutecznie nawodni roślinność.

SDH201
1929 Przedmioty
2021-02-10

Opis

KurierPocztexP
6
Kurier
10
KurierPocztex
6
OdbiorPocztex
4
KurierP
10
Paczkomat
4

Specyficzne kody

Nowy produkt

Brak recenzji użytkowników.